Jazykové kurzy | Zkoušky a pretesty | Profesní kurzy | Pro dětiPro maturanty |

 ?Nevíte si rady, který kurz by byl pro vás nejvhodnější? Seznamte se s našimi kurzy
 ?Jazykové kurzy jsou strukturovány podle znalostních úrovní Společného evropského referenčního rámce (SERR). Podívejte se a vyberte si svoji úroveň

Sezóna

Den kurzu

Čas


vyhledat

 

NOVINKY

DÁRKOVÝ POUKAZ POD STROMEČEK

Nevíte co nadělit vašim nejbližším pod stromeček? Zakupte jim dárkový poukaz na jazykový kurz nebo zkoušku. Darovat jej můžete rodičům, sourozencům, dětem nebo kamarádům. Také pro babičky a dědečky máme v nabídce jazykové kurzy. Vyberte si online nebo nás kontaktujte . Rádi Vám poukaz vystavíme dle Vašeho přání.

NABÍDKA KURZŮ PRO PEDAGOGY

Připravili jsme kurzy, semináře a konference akreditované MŠMT.

Katalog kurzů ke stažení.

RODILÍ MLUVČÍ pro děti i dospělé

Nestihli jste odjet na dovolenou v zahraničí? Svět může přijet za vámi! Vyberte si kurz s rodilým mluvčím - konverzační kurzy pro dospělé i konverzace pro děti od 7 let. Seznamte se s Johnem, Elis, Emmanuelem nebo Davidem.

DOTAČNÍ PROGRAM PRO FIRMY

Možnost využít dotace pro jazykové vzdělávání zaměstnanců z prostředků z ÚP a MPSV. Více informací.

Dotazník spokojenosti studentů

Vybíráte vhodnou jazykovou školu a jazykový kurz? Podívejte se, jak nás hodnotili studenti jazykových kurzů na podzim 2015. Výsledky dotazníku spokojenosti. Děkujeme všem za pěkná hodnocení a těšíme se na další semestr.

UVAŘTE SI KURZ Z VLASTNÍCH INGREDIENCÍ!!!

Jste skupina přátel a rádi byste chodili do kurzu, který by vám časově i obsahově maximálně vyhovoval? Navrhněte si ho sami a my vám jej velmi rádi zrealizujeme. Kontaktujte nás!!!

ČÍNŠTINA - JAZYK BUDOUCNOSTI

S ohledem na neustále se zvyšující poptávku po asijských jazycích se i u nás zastavila Česká televize, aby natočila krátký příspěvek o naší výuce čínského jazyka pro pořad Události v regionech. Můžete zhlédnout v reportáži od 20:40 minuty. Už jste se na tento „jazyk budoucnosti“ přihlásili i Vy?

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte je včas uplatnit.Akce

Šablony MŠMT

Pomůžeme Vám vše připravit a zrealizovat! Široké portfolio využití šablon pro MŠ a ZŠ najdete v naší nabídce.

JAZYKOVÉ ZKOUŠKY CAMBRIDGE

Světové zkoušky z anglického jazyka Cambridge: KET, PET, FCE, CAE, CPE... Už máte některý z těchto certifikátů v kapse? Pokud ne, tak to můžete rychle napravit! Termíny a přihlášky..

UKÁZKOVÉ HODINY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Přijďte se podívat na bezplatnou ukázkovou hodinu a pak se rozhodnete. Nabídku najdete zde.Novinky

Zkoušky Cambridge English


thumbnail_infographics_jpg.jpg


Hledáme lektory pro jazykové kurzy angličtiny a němčiny. Učíme děti i dospělé, v případě Vašeho zájmu zašlete CV na e-mail: behounkova@hello.cz.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 776 827 006
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školProgram Bene+ Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDEssoxBenefity

Copyright 1996-2015 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook