Angličtina - příprava ke stát. maturitě intenzivní letní

(Jaká úroveň je vhodná pro Vás »)
Úroveň:
Středně pokročilí 2 - Neurčeno
Termín výuky:
08.08.2023 - 11.08.2023
Čas výuky:
Út 15:30-17:45
St 15:30-17:45
Čt 15:30-17:45
Pá 15:30-17:45
Místo výuky:
Novinářská 1254/7, Ostrava - Mariánské Hory
Počet lekcí:
výukových hodin
ID Kurzu
23075
Lektor:
Mgr. Jana Boriková

Výuce jazyků se Jana věnuje od roku 2003, kdy se po přestěhování do Ostravy stala lektorkou naší JŠ. Po ukončení studia Žurnalistiky a Rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci odjela na rok do Bostonu v Massachusetts. Tento svůj pobyt završila v roce 2000 úspěšným složením certifikátu TOEFL. V srpnu 2015 ukončila obor Angličtina pro školskou praxi na Slezské univerzitě v Opavě. V současné době učí angličtinu na střední škole. Zkušenosti má s různými druhy kurzů (firemní, individuální, veřejné, pomaturitní; obecná i obchodní angličtina) a všemi věkovými kategoriemi. Velmi ráda vymýšlí mnemotechnické pomůcky pro snadnější zapamatování různé slovní zásoby, gramatiky či výjimek. Učí v duchu J. A. Komenského a jeho školy hrou! Volné chvíle se snaží trávit s rodinou a přáteli, nejlépe v pohybu. Miluje moře a studium dalších jazyků. Před vaší dovolenkou do Řecka si s Janou určitě domluvte nějakou hodinu řečtiny . :)


Cena:
0 Kč
Objednat kurz


Popis kurzu

Náplň kurzu:

Pokud chcete bez problému odmaturovat z cizího jazyka podle nových pokynů MŠMT ke státním maturitám, zvládáte přitom základy potřebné gramatiky, avšak nejste si příliš jistí svou slovní zásobou nebo potřebujete vypilovat svůj mluvený projev, tak právě pro Vás jsou tu přípravné kurzy ke státní maturitě.
Kurz se zaměřuje na nové maturitní části: Didaktický text, Písemná práce a Ústní zkouška povinné pro střední školy pro základní úroveň. S námi se na státní maturitu jistě připravíte.
Tento typ kurzu je vhodný i jako příprava na přijímací zkoušky z angličtiny na vysoké školy.

Velikost skupiny:

S ohledem na větší účinnost výuky se jazyk vyučuje ve skupinkách v průměrném počtu 5 studentů.
Pokud se v kurzu uvolní místo, je možno přistoupit kdykoliv. V případě pozdního nástupu se kurzovné snižuje.

Lektoři

Přípravné kurzy vyučují čeští lektoři, kteří jsou dostatečně kvalifikováni, a navíc prošli metodickým školením u Jazykové školy Hello. Při výběru našich lektorů klademe důraz nejen na jejich znalosti a zkušenosti, ale také na přátelský přístup ke studentům.

Rádi Vám poradíme:

Při pochybnostech o vhodné úrovni či typu kurzu Vám rádi poradíme na tel. 777 143 556, prostřednictvím e-mailu ostrava@hello.cz, nebo osobně na recepci jazykové školy. Sídlíme v Ostravě-Mariánských Horách (velká budova naproti Futuru).

 

Akce

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.


Nabídka nových kurzů pro studenty ZŠ a SŠ

Připravili jsme si pro vás nové kurzy na letní semestr - Angličtinu s Cambridge pro mladší děti, ale také NOVĚ rychlopřípravu na Cambridge zkoušku. Více informací v sekci Děti a mládež https://www.hello.cz/cs/kurzy-pro-deti . Stále se také můžete přihlašovat do pokračujících kurzů.

VOLNÁ MÍSTA!

Vyberte si z nejširší nabídky jazykových kurzů - různé jazyky, různé úrovně. Přihlaste se, ještě je v kurzech pár volných míst. Vybrané kurzy se slevou!

DÁRKOVÝ POUKAZ

Připravíme vám dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč,
2000 Kč4000 Kč.
Obdarujte sebe nebo své blízké jazykovým kurzem.
Více informací.


PRO PEDAGOGY

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook