Doplňkové služby firemní výuky

Překlady a tlumočení

Nabízíme také komplexní překladatelské a tlumočnické služby za výhodných cenových podmínek. Více informací získáte na této internetové stránce nebo u našich klientských pracovníků na tel.: 777 143 556.

Jazykový audit

Smyslem jazykových auditů je co nejpřesněji stanovit úroveň jazykových znalostí Vašich zaměstnanců tak, aby bylo možno vypracovat program jejich dalšího vzdělávání. Na počátku kurzu podstoupí jednotliví účastníci vstupní testy, složené z písemné a ústní části, jejichž výsledkem je jazykový profil, který specifikuje úroveň jazykových znalostí testovaného. Tento profil garantuje správné rozdělení účastníků do studijních skupin a zároveň je podkladem pro průběžné vyhodnocování studijních výsledků. Standardní cena otestování a rozřazení do skupin je 500,- Kč / testovanou osobu. V případě uzavření smlouvy o zajištění výuky jazyků s naší firmou Vám nabízíme otestování a rozřazení Vašich zaměstnanců zdarma.

Více informací získáte u našich klientských pracovníků na tel. 777 143 556.

Reference

Tomáš P.: Studium anglického jazyka je u nás ve firmě velmi intenzivní, lektor nám dává domácí úkoly, takže nás to přinutí pracovat i doma, na což ale často není moc prostoru. Jsem rád, že lektor dochází ...pokračovat

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook