Doplňkové služby firemní výuky

Překlady a tlumočení

Nabízíme také komplexní překladatelské a tlumočnické služby za výhodných cenových podmínek. Více informací získáte na této internetové stránce nebo u našich klientských pracovníků na tel.: 777 143 556.

Jazykový audit

Smyslem jazykových auditů je co nejpřesněji stanovit úroveň jazykových znalostí Vašich zaměstnanců tak, aby bylo možno vypracovat program jejich dalšího vzdělávání. Na počátku kurzu podstoupí jednotliví účastníci vstupní testy, složené z písemné a ústní části, jejichž výsledkem je jazykový profil, který specifikuje úroveň jazykových znalostí testovaného. Tento profil garantuje správné rozdělení účastníků do studijních skupin a zároveň je podkladem pro průběžné vyhodnocování studijních výsledků. Standardní cena otestování a rozřazení do skupin je 500,- Kč / testovanou osobu. V případě uzavření smlouvy o zajištění výuky jazyků s naší firmou Vám nabízíme otestování a rozřazení Vašich zaměstnanců zdarma.

Více informací získáte u našich klientských pracovníků na tel. 777 143 556.

Reference

Tomáš P.: Studium anglického jazyka je u nás ve firmě velmi intenzivní, lektor nám dává domácí úkoly, takže nás to přinutí pracovat i doma, na což ale často není moc prostoru. Jsem rád, že lektor dochází ...pokračovat

Akce

Zápisy na letní semestr!

Nový rozvrh kurzů je již připraven! Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje.

CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA O TURECKU

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o cestě po Turecku, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 1. 2019 v 18 hodin v JŠ Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

POMATURITNÍ STUDIUM - STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA!

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Více informací.

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Native Speakers v Ostravě a v Opavě. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook