Firemní kurzy

Koncepce našich kurzů vzniká v těsné spolupráci s Vámi – našimi zákazníky. Rádi Vám poradíme, ale jste to Vy, kdo si zvolí parametry kurzu tak, aby plně vyhovovaly Vašim představám. Můžete si vybrat:

Individuální či skupinový kurz

Záleží především na počtu zájemců. Individuální formu výuky doporučujeme zejména řídícím a všem časově vytíženým osobám.

Zaměření kurzu

Kromě všeobecných kurzů zacílených na zlepšování jazykových znalostí na všech úrovních, nebo čistě konverzačních pro pokročilejší, mohou být kurzy zaměřeny také tématicky.

Místo konání

Výuka může probíhat přímo v prostorách Vaší firmy, což znamená největší pohodlí a časovou úsporu pro účastníky kurzu. Další variantou je výuka v našich učebnách. Třetí možností je pořádání kurzu v rekreačním středisku mimo město.

Délku a intenzitu výuky

Čas, který si vyhradíte pro studium jazyků, záleží hlavně na Vašich možnostech a potřebách. Doporučujeme však 2x2 vyučovací hodiny týdně, případně 1krát týdně 3 - 4 vyučovací hodiny (vyučovací hodina = 45 minut).

Čas

Je pouze na Vás, zda si zvolíte dobu pro výuku dopoledne či odpoledne, v pracovních dnech nebo o víkendu.

Reference

Tomáš P.: Studium anglického jazyka je u nás ve firmě velmi intenzivní, lektor nám dává domácí úkoly, takže nás to přinutí pracovat i doma, na což ale často není moc prostoru. Jsem rád, že lektor dochází ...pokračovat

Akce

Přihlaste se již nyní!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ten správný kurz!

Týden s AJ a rodilými mluvčími!

V období jarních prázdnin jsme v Ostravě a Opavě připravili kurz pro děti s našimi rodilými mluvčími. Více informací

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Rusku, která se uskuteční v úterý 21. 1. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v ruštině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu! Stále máme volná místa! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook