Obchodní jazykové kurzy

V současné době nabízíme tyto specializované obchodní kurzy:

OBCHODNÍ ANGLIČTINA

Tento speciální kurz je určen pro všechny, kteří používají nebo chtějí používat angličtinu v obchodní sféře. Kurz je zaměřen na rozvoj komunikačních dovedností, které jsou v dnešní době velice důležitým aspektem profesionálního života. Absolventi kurzu jsou schopni používat specifickou slovní zásobu, formální stereotypní fráze odlišné od hovorové angličtiny, vést obchodní jednání, uzavírat smlouvy a řešit různé obchodní problémy. Požadovaný stupeň vstupních znalostí: do kurzu jste přijímáni na základě složení testu (v kanceláři školy) se znalostí angličtiny na středně pokročilé úrovni (na úrovni New Headway Intermediate nebo I. a II. díl Angličtiny pro jazykové školy).

OBCHODNÍ NĚMČINA

Obchodní němčina patří mezi naše speciální kurzy, které jsou určeny zvlášť pro ty, kteří používají nebo chtějí používat němčinu v obchodní sféře. Tento kurz rozvíjí komunikační dovednosti důležité pro dnešní profesionální život. Po absolvování tohoto kurzu jsou účastníci schopni používat specifickou slovní zásobu, formální stereotypní fráze odlišné od hovorové němčiny, vést obchodní jednání, uzavírat smlouvy a řešit různé obchodní problémy. Požadovaný stupeň vstupních znalostí: do kurzu jste přijímání na základě složení testu (v kanceláři školy nebo zde) se znalostí němčiny na středně pokročilé úrovni (na úrovni Passwort Deutsch 4).

Základní informace:

Rozsah: 2 vyučovací hodiny 1 x týdně
Celkový počet hodin: 34 vyučovací hodiny / pololetí
Maximální počet osob v kurzu: 11+1 osob
Akční nabídka: při nákupu dvou pololetí kurzu (po sobě jdoucích) pro jednu osobu poskytnuta sleva 10 %.

Poznámky: Zájemci se mohou hlásit do 1. i do 2. semestru kurzu. Učivo je rozloženo do dvou semestrů, které mohou být navštěvovány v libovolném pořadí. Pro úspěšné zvládnutí obchodní problematiky doporučujeme absolvovat oba semestry.

Přihláška: osobně nebo na těchto stánkách v katalogu obchodních kurzů

Při pochybnostech o vhodné úrovni kurzu Vám rádi poradíme na tel. 777 143 556 nebo v době zápisu osobně.

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook