Jednoleté pomaturitní studium anglického jazyka - balíček STANDARD

(Jaká úroveň je vhodná pro Vás »)
Úroveň:
Mírně pokročilí 1 - Neurčeno
Termín výuky:
01.09.2021 - 30.06.2022
Čas výuky:
Po 8:00-11:15
Út 8:00-11:15
St 8:00-11:15
Čt 8:00-11:15
Pá 8:00-11:15
Místo výuky:
Novinářská 1254/7, Ostrava - Mariánské Hory
Počet lekcí:
750 výukových hodin
ID Kurzu
20291

Cena:
14 999 Kč
«Zpět do katalogu kurzůObjednat kurz


Popis kurzu

Zápis do pomaturitního studia

Zájemce je závazně zapsán do kurzu po úhradě nevratné zálohy (zápisného) ve výši 1 000 Kč, která je součástí kurzovného. Do kurzu bude zájemce zapsán až po uhrazení ceny kurzovného, popř. první splátky na kurzovné - teprve na základě řádného zapsání do kurzu je možno vystavit všechny dokumenty potvrzující docházku do kurzu. Tato přihláška je předběžná. Budeme vás kontaktovat a sepíšeme s Vámi smlouvu.

Úroveň

Pomaturitní studium je určeno studentům od úplných začátečníků až po pokročilé. Studenti jsou na začátku školního roku podrobeni testování jazykové úrovně a následně rozřazeni dle pokročilosti do jednotlivých tříd. Před nástupem do pomaturitního studia je třeba zvolit pouze jeden jazyk a jeden z balíčků.

Cena kurzu

Konkrétní výše ceny se odvíjí od data přihlášení a balíčku, který si zvolíte. Platí, že čím dříve se přihlásíte, tím více ušetříte.

Náplň kurzu

Výuka probíhá každý den 4 vyučovací hodiny. Během celého školního roku budete probírat základní čtyři jazykové dovednosti podle přesně sestaveného a ověřeného učebního plánu. Jazyková výuka je založena především na konverzaci a zlepšení schopnosti komunikace. Postupně se ve vyučování seznámíte se základními tematickými a gramatickými oblastmi tak, jak jsou zapotřebí pro složení mezinárodního certifikátu, resp. jsou zapotřebí v praxi.

Studenti

Do jednoletého pomaturitního jazykového studia se může přihlásit každý maturant bez ohledu na závěrečné hodnocení ze střední školy (vysvědčení). Absolventi, kteří ukončili své studium na střední škole v témže roce, ve kterém zahajují studium jednoletého pomaturitního kurzu, získávají statut studenta. Ostatní zájemci jsou nuceni si platit zdravotní a sociální pojištění (nutno se informovat u zdravotních pojišťoven, mohou existovat rozdílné přístupy).

Velikost skupiny:

S ohledem na větší účinnost výuky se jazyk vyučuje ve skupinkách maximálně o 18 studentech.
Dovoluje-li to kapacita, můžete do pomaturitního studia přistoupit kdykoliv během školního roku.

Lektoři:

Klíčem k Vašemu úspěšnému studiu jsou kvalifikovaní, zkušení a zároveň flexibilní lektoři, kteří jsou schopni reagovat na Vaše podněty a osvětlit Vám v dostatečné míře probíranou problematiku zábavnou formou. Všichni naši lektoři jsou s praxí a prošli náročným výběrovým řízením.

Rádi Vám poradíme:

Při pochybnostech o vhodné úrovni či typu kurzu Vám rádi poradíme na tel. 777 143 556 nebo v době zápisu (osobně).

 

Akce

CAMBRIDGE CERTIFIKÁT - AKTUÁLNÍ TERMÍNY

Chodili jste do kurzu a naučili se anglicky? Připravujete se na maturitu z AJ? Složte si mezinárodní zkoušku Cambridge English jako důkaz své úrovně! Přihlaste se na zkoušku včas a v červnu máte certifikát. Bližší informace

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.

Pomaturitní studium

Přemýšlíte, co budete dělat po maturitě? Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu za brzké přihlášení! Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

English teacher - native speaker

We are currently looking for English native speakers who would like to teach English to Czech students. Both part-time and full-time cooperation is possible. Find out more HERE.


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: prodej@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook