Konference pro učitele 1. stupně ZŠ

Úroveň:
Učitelé ZŠ
Termín výuky:
4.11.2017
Čas výuky:
So 09:00-15:30
Místo výuky:
Novinářská 1254/7, Ostrava - Mariánské Hory
Počet lekcí:
6 výukových hodin
Kapacita:
40 osob
ID Kurzu
13209
Lektor:
PhDr. Jitka Michnová

Studovala PedF UK v Praze (učitelství pro 1. st. ZŠ). V diplomové práci se věnovala konstruktivismu ve vyučování matematiky. Spolupracuje s PedF UK na nejrůznějších národních i mezinárodních projektech zaměřených na didaktiku matematiky 1. stupně ZŠ. Působí jako učitelka na ZŠ a externě i na VŠ, pravidelně vede souvislé praxe studentů učitelství 1. st. ZŠ. Dlouhodobě se zabývá výukou matematiky podle koncepce prof. Hejného. Lektorovala řadu seminářů s touto tématikou, je poradkyní pro řadu škol, které vyučují touto metodou.


Cena:
890 Kč
«Zpět do katalogu kurzůObjednat kurz


Popis kurzu

Konference je zaměřena na aktuální témata týkající se výuky na 1. stupni ZŠ, i vzhledem k tzv. „šablonám pro MŠ“. Program se skládá ze tří bloků seminářů. Účastníci si mohou vybrat z devíti seminářů, které se věnují využití zajímavých aktivit vhodných pro práci na 1. stupni ZŠ. Představíme novinky i zajímavé pojetí výuky, účastníci získají praktické tipy pro svou práci. Každý účastník si při přihlášení vybere konkrétní semináře. Kapacita všech seminářů je omezena.

Lektoři:
PhDr. Eva Bomerová, PhDr. Jitka Michnová, Mgr. Kateřina Švejdová a další.

Kurz je akreditován v systému DVPP.

 

Akce

Začínáme!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

Konference pro učitele 1. stupně ZŠ v Brně

V rámci konference nabídneme vhled do problematiky mezigeneračních vztahů, ale i řadu workshopů z oblasti robotiky, polytechniky, písařské gramotnosti, osobnostního rozvoje.
Kdy: 27. 3. 2020| 8:30 - 16:00 hodin
Přihláška

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Kanadě, které se uskuteční v úterý 18. 2. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook