Příměstské a pobytové tábory s angličtinou léto 2020

Termín Místo Zaměření Věk CenaKontakt, Přihláška
13. – 17.7. OstravaHave fun and explore!
Příměstský tábor s intenzivní angličtinou a rodilými mluvčími,
plný her a tvůrčích projektů
Kids 8-11 Teens 12-152800 KčHana Hlaváčková
M: 733 659 495 OBSAZENO
20. – 24.7.BruntálHave fun and explore!
Příměstský tábor s intenzivní angličtinou a rodilými mluvčími, plný her a tvůrčích projektů
Kids 8-11 Teens 12-152800 KčRomana Şenlug
M: 778 529 533
přihláška
3. – 7.8.OstravaSportovní
Ochutnávka zajímavých a netradičních sportovních disciplín (discgolf, nový cirkus, bojová umění, lukostřelba…)
8-15 let2600 KčHana Hlaváčková
M: 733 659 495
ZRUŠENO
7. – 15.8.Budišov n. BudišovkouHello Empire Camp
Pobytový tábor – při budování impéria vás čekají dobrodružné mise, při kterých je třeba hlava, svaly a občas i angličtina
8-16 let5990 KčLenka Folwarczná
M: 731 655 899
přihláška
17. – 21.8.OstravaHave fun and explore!
Příměstský tábor s intenzivní angličtinou a rodilými mluvčími, plný her a tvůrčích projektů
Kids 8-11
Teens 12-15
2800 KčHana Hlaváčková
M: 733 659 495
přihláška
17. – 21.8.BrnoHave fun and explore!
Příměstský tábor s intenzivní angličtinou a rodilými mluvčími, plný her a tvůrčích projektů
Kids 8-11
Teens 12-15
2950 KčPetra Zmeškalová
M: 777 753 740 přihláška
24. – 28.8.OstravaTýden s angličtinou a rodilými mluvčími
5 dopolední, 15 hodin zábavy s angličtinou
9 - 15 let1690 KčNikol Reizenauerová
M: 777 436 935 přihláška
24. – 28.8.OpavaTýden s angličtinou a rodilými mluvčími
5 dopolední, 15 hodin zábavy s angličtinou
9 - 15 let1690 KčRomana Şenlug
M: 778 529 533 přihláška
24. – 28.8.BrnoTýden s angličtinou a rodilými mluvčími
5 dopolední, 15 hodin zábavy s angličtinou
9 - 15 let1690 KčPetra Zmeškalová
M: 777 753 740 přihláška

Vážení rodiče,

v průběhu minulého týdne se nám objevilo několik dotazů, jak by se postupovalo, pokud by současná epidemie přetrvala až do letních prázdnin. Vzhledem k tomu, že do plné táborové sezóny zbývají téměř čtyři měsíce, neočekáváme, že by byla táborová sezóna nikterak omezena nebo ohrožena.

Přesto vás chceme ujistit, že v případě, že by by epidemie přetrvávala nebo z jiných, s touto epidemií souvisejících důvodů, nebyla realizace letních dětských pobytů v červenci a v srpnu povolená, vraceli bychom veškeré platby pochopitelně a zcela samozřejmě bez jakýchkoliv storno poplatků. Realizace letních pobytů pro děti se řídí velmi přísnými hygienickými pravidly a je vždy hlášena hygienické stanici. V tuto chvíli je příprava letních táborů v plném proudu, stejně jako přihlašování.

Děkujeme za pochopení.

Kontaktní osoba:

Příměstský tábor Ostrava:
Hanka Hlaváčková
Hanka Hlaváčková.png

T: 733 659 495
E: hlavackova@hello.cz

Pobytový tábor
Lenka Folwarczná
Folwarczná.JPG

T: 731 655 899
E: folwarczna@hello.cz

Příměstský tábor Bruntál:
Romana Şenlug
SAVE_20200225_105630.jpg

T: 778 529 533
E: opava@hello.cz

Příměstský tábor Brno:
Petra Zmeškalová
Petra_Brno.png

M: 777 753 740
E: brno@hello.cz

Přečtěte si reference dětí a rodičů

Magdalena Roženková, maminka Alžběty a Niny, 10 a 13 let:
Tábor byl skvělý, dcery si ho nemohly vynachválit. Navíc spolu začaly mluvit anglicky i po skončení tábora, což je přesně to, co jsem potřebovala – aby se rozmluvily. Děkujeme a příští rok se určitě přidáme zase.

Michaela Liberdová, maminka Martina 11 let:
Ráda bych Vám napsala, jak se Marťovi líbil tábor. Vše si moc chválil, včetně všech dospěláků a jejich přístupu. Konečně tábor, který splnil naše a hlavně Martínkovo očekávání. Domů chodil pozitivně naladěn, plný zážitků a dojmů, spokojený a také unavený :-) Chci Vám tímto poděkovat a příští rok se budeme snažit tábor opět zajistit. Děkuji také Emanuelovi, kterého si Marťa hodně oblíbil.

Jana a Martin Lukšovi, rodiče Elen 8 let:
Chtěla bych Vám a vašim kolegům moc poděkovat za krásně připravený a zorganizovaný příměstský tábor. I když jsem měla zprvu obavy, jak bude dcera zvládat nové prostředí s úplně cizími lidmi a dětmi, tak musím říct, že se každý den vracela strašně nadšená a spokojená se spoustou nových zážitků a natěšená na každý další den. Hodně jí to motivovalo i do studia angličtiny, aby všem mohla lépe rozumět a příští rok si to mohla zase užít. Ještě jednou děkuji a přeji vám spoustu dalších spokojených dětí a rodičů jako jsme byli my.

Marcela Michalusová, maminka Jany, 11 let: ++ Milý týme Hello, z celého srdce jsem chtěla poděkovat všem zaměstnancům (včetně kuchařům) za skvělou práci. Není nic pěknějšího, než vidět vlastní dítě spokojené a že se těší na další den! Tábor Janička absolvovala poprvé a už mi hlásila, že příští rok chce opět.

Klára Frolíková Palánová, maminka Vojty, 14 let: ++ Chci vám za syna moc poděkovat. Na tábor šel zpočátku rozpačitý a moc se mu nechtělo, ale už první den přišel radostný a nadšený a to mu vydrželo celý týden. Báječně si to s vámi užil! A říkal, že příští rok půjde zase. Ohledně angličtiny oceňoval, že dostal příležitost mluvit a to že si to vyzkoušel i s rodilým mluvčím pro něj byl zážitek. Navíc byl na sebe pyšný, že byl od vás pochválen! Takže moc děkuji a těšíme se příští rok!

Šárka B.:
Koncem července jsem u vlaku zamávala, zatlačila slzu a říkala si, zdali nám náš miláček, zlatíčko bezbranné, které jsme poslali do nepoznaného nebezpečného širého světa, někdy odpustí, že jsme dopustili tolikadenní odloučení. Odpustil. Do dneška zpíváme anglicky – už to skoro umím, stále nás nutí hrát hry naučené na táboře a druží děti z blízkého i dalekého okolí, bez kterých to teď prostě nejde. Kovbojové mi sice na zahradě ničí několikaletou snahu o její zkulturnění, ale to víte, jízda na koni, boj s divokými býky a občasné mučení jedinců u kůlu za zradu přináší oběti. Nicméně vrátil se nám sebevědomý kluk, bohatší o spoustu zkušeností, o krok dále v životě. Díky Vám za nadšení, se kterým jste s dětmi trávili čas, díky za všechny aktivity, které jsme mohli sledovat takřka v přímém přenosu, díky za ty fantastické pochoutky, které asi nejen mě několikrát inspirovaly.

Pavla T.:
Dobrý den. Moc děkujeme za bohatý feedback. Verunka i její kámošky byly nadšené a příští rok chtějí jet zas. Takže se moc těší (a jejich rodiče taky).

Anonymní:
Mnohokráte děkuji za Vaše báječné zprávy z bitvy, opravdu to umíte kouzelně podat. Jsem ráda, že jsme objevili Hello se vším, co k tomu patří. Vy i Vaši kouzelničtí pomocníci máte můj obdiv a velké díky.

Ivana V.:
Dobrý den, dcera Valentinka se vrátila nadšená a příští rok chce jet znovu, takže děkuji za dobře odvedenou práci s dětmi.

Hrubá:
Děkuji za krásný tábor pro dceru, přijela naprosto nadšená a s tím, že příští rok jede zase.

Věra V.:
Hezký zbytek prázdnin a my moc děkujeme za skvělý tábor. :-)

Lenka Ch.:
Ještě jednou děkujeme za syna, protože se mu na táboře líbilo. Jen doufám, že moc nezlobil. Chtěl jet i příští rok, ale to už mu bude 14 let. Tak uvidíme.

Lenka Balarinová.:
chtěla bych vám všem poděkovat za váš čas a péči ve dnech pořádání vědeckého tábora s Hello, Eliška byla nadšená a každý den se vracela se spoustou zážitků.

Světlana Sall.:
Ráda bych Vám všem poděkovala za fantastický čas, který děti na Vědeckém táboře prožili. Crystal I Miles byli nadšeni a těší se na další akce.

Renata Slowiková.:
Chtěla bych vám moc poděkovat za organizaci i průběh tak skvělého tábora. Daniel i Artur přicházeli vždy velice nadšeni a vyprávěli, co zažili. A o tom, že tábor byl skvělý svědčí fakt, že v pátek mi Daniel sdělil, že musí určitě v příštím roce "jet" opět na Váš tábor. Hluboký obdiv a poděkování směřuji všem organizátorům. Opět jsem se přesvědčila, že Hello to prostě umíííííííííííííííííííííí.

Iveta Lichá.:
Ráda bych Vám i všem organizátorům HELLO poděkovala za sebe i dceru Adélu. Na prach jste rozmetali mé obavy spojené s účastí dcery na letním táboře. Tak spokojenou, nadšenou a sebevědomím nabitou jsem ji již dlouho neviděla. Dodnes se zmiňuje jenom v tom nejlepším všem blízkým lidem okolo i o tom, že příští rok pojede znova. Proto děkuji. Děkuji za všechno, za Váš zápal, zájem, energii, za skvělé zážitky, prostě vůbec za vše.
Přeji Vám i  všem zúčastněným mnoho úspěchů, štěstí a pohody v nadcházejícím školním roce i v osobním životě.


Akce

Vážení klienti, sledujeme změny v oblasti opatření proti šíření Covid-19.
O uvolňování jednotlivých opatření vás budeme informovat. Těšíme se na vás! JŠ Hello.

Adventní kalendář plný dárků

Od 1. 12. jsme pro vás připravili Adventní kalendář plný dárků. Vyberte si ten nejlepší dárek pro vás. Více na na webuFacebooku.

DÁRKOVÝ POUKAZ POD STROMEČEK

Připravíme vám dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč,
1000 Kč3000 Kč.
Obdarujte sebe nebo své blízké jazykovým kurzem.
Více informací.

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu! Stále máme volná místa! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Máme pro vás překvapení!

Více najdete v novém newsletteru.


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
Email: prodej@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook