Pobytový tábor

Termín: 7. - 15. srpna 2020
Místo konání: Rekreační středisko Zálesí, Berounská 668, Budišov nad Budišovkou 747 87

Přihláška

Pro přihlášení vyplňte přihlášku.
TÁBOR 2020 ČÁST 1.jpg

TÁBOR 2020 ČÁST 2.jpg

Kontaktní osoba:

Ing. Lenka Folwarczná
tel. 731 655 899
folwarczna@hello.cz
Jazyková škola HELLO

Fotky na Instagramu 2019

Malá ochutnávka ze špiónské mise 2017

Reference

Šárka B.:
Koncem července jsem u vlaku zamávala, zatlačila slzu a říkala si, zdali nám náš miláček, zlatíčko bezbranné, které jsme poslali do nepoznaného nebezpečného širého světa, někdy odpustí, že jsme dopustili tolikadenní odloučení. Odpustil. Do dneška zpíváme anglicky – už to skoro umím, stále nás nutí hrát hry naučené na táboře a druží děti z blízkého i dalekého okolí, bez kterých to teď prostě nejde. Kovbojové mi sice na zahradě ničí několikaletou snahu o její zkulturnění, ale to víte, jízda na koni, boj s divokými býky a občasné mučení jedinců u kůlu za zradu přináší oběti. Nicméně vrátil se nám sebevědomý kluk, bohatší o spoustu zkušeností, o krok dále v životě. Díky Vám za nadšení, se kterým jste s dětmi trávili čas, díky za všechny aktivity, které jsme mohli sledovat takřka v přímém přenosu, díky za ty fantastické pochoutky, které asi nejen mě několikrát inspirovaly.

Pavla T.:
Dobrý den. Moc děkujeme za bohatý feedback. Verunka i její kámošky byly nadšené a příští rok chtějí jet zas. Takže se moc těší (a jejich rodiče taky).

Anonymní:
Mnohokráte děkuji za Vaše báječné zprávy z bitvy, opravdu to umíte kouzelně podat. Jsem ráda, že jsme objevili Hello se vším, co k tomu patří. Vy i Vaši kouzelničtí pomocníci máte můj obdiv a velké díky.

Ivana V.:
Dobrý den, dcera Valentinka se vrátila nadšená a příští rok chce jet znovu, takže děkuji za dobře odvedenou práci s dětmi.

Hrubá:
Děkuji za krásný tábor pro dceru, přijela naprosto nadšená a s tím, že příští rok jede zase.

Věra V.:
Hezký zbytek prázdnin a my moc děkujeme za skvělý tábor. :-)

Lenka Ch.:
Ještě jednou děkujeme za syna, protože se mu na táboře líbilo. Jen doufám, že moc nezlobil. Chtěl jet i příští rok, ale to už mu bude 14 let. Tak uvidíme.

Lenka Balarinová.:
chtěla bych vám všem poděkovat za váš čas a péči ve dnech pořádání vědeckého tábora s Hello, Eliška byla nadšená a každý den se vracela se spoustou zážitků.

Světlana Sall.:
Ráda bych Vám všem poděkovala za fantastický čas, který děti na Vědeckém táboře prožili. Crystal I Miles byli nadšeni a těší se na další akce.

Renata Slowiková.:
Chtěla bych vám moc poděkovat za organizaci i průběh tak skvělého tábora. Daniel i Artur přicházeli vždy velice nadšeni a vyprávěli, co zažili. A o tom, že tábor byl skvělý svědčí fakt, že v pátek mi Daniel sdělil, že musí určitě v příštím roce "jet" opět na Váš tábor. Hluboký obdiv a poděkování směřuji všem organizátorům. Opět jsem se přesvědčila, že Hello to prostě umíííííííííííííííííííííí.

Iveta Lichá.:
Ráda bych Vám i všem organizátorům HELLO poděkovala za sebe i dceru Adélu. Na prach jste rozmetali mé obavy spojené s účastí dcery na letním táboře. Tak spokojenou, nadšenou a sebevědomím nabitou jsem ji již dlouho neviděla. Dodnes se zmiňuje jenom v tom nejlepším všem blízkým lidem okolo i o tom, že příští rok pojede znova. Proto děkuji. Děkuji za všechno, za Váš zápal, zájem, energii, za skvělé zážitky, prostě vůbec za vše.
Přeji Vám i  všem zúčastněným mnoho úspěchů, štěstí a pohody v nadcházejícím školním roce i v osobním životě.

Podívejte se, jak to vypadalo na pobytovém táboře

Akce

Vážení klienti, v souvislosti s vládními opatřeními proti šíření Covid-19 mohou všechny kurzy probíhat pouze online formou. Děkujeme za pochopení, JŠ Hello.

Hledáte kurz nebo doučování pro děti?

Připravili jsme pro vás nejširší nabídku! Vyberte si nebo vyzkoušejte ukázkovou hodinu! Více zde

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu! Stále máme volná místa! Více informací

Nový semestr začíná již v únoru!

Vyberte si kurz podle vašich představ!

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Jsme zapálení....

Více najdete v novém newsletteru.


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
Email: prodej@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook