Náš tým

Jana

jana borikova foto.jpg


Angličtinu učím od roku 2003 a svůj volný čas ráda vyplním cestováním, studiem dalších cizích jazyků, dobrou knihou nebo deskovou hrou. Nesmí také chybět pohyb :)


Denisa

Denisa foto.jpg


Pracuji jako učitelka na základní škole. Ve svém volném čase tancuji zumbu, hodně cestuji a učím se nové věci. Ráda jezdím na letní tábory a těším se, že si s dětmi užiji spoustu zábavy.


Hanka

hanka_hlavackova_foto.jpg


Baví mě lyže, badminton, tanečky a hory. Vzdělávání vlastní i druhých mě baví a živí zároveň. Zážitek je to, co hledám a o co se snažím, ať už jde o hodinu angličtiny, tábor pro děti nebo kurzy mozkového joggingu pro studenty. Kulturní a gastronomické zážitky mi pomáhají přežít pubertu, která je u nás doma v plném proudu (hned 2x) :).

Gábina

Gabina_foto.jpg


Jsem z Ostravy a posledních 13 let učím angličtinu. Baví mě knihy, filmy, badminton a šachy!

Akce

Začínáme!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Kanadě, které se uskuteční v úterý 18. 2. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook