English city camp with native speakers 2020 - HAVE FUN AND EXPLORE

Příměstský tábor s angličtinou s rodilými mluvčími 2020 - HAVE FUN AND EXPLORE

PŘIHLÁŠKA

Termín1: 13.7. – 17.7. 2020 OBSAZENO
Termín2: 17.8. – 21.8. 2020
Místo konání: Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.,
Čs. exilu 491/23, 708 00 Ostrava - Poruba

Cena: 2800,- Kč
Sourozenecká sleva – 100 Kč/dítě.
Cena zahrnuje: výuku, vstupné a dopravu u výletů, oběd, dopolední a odpolední svačinu a pitný režim.
Záloha ve výši 1000 Kč. Registrace (rezervace místa) je platná od okamžiku uhrazení zálohy.
Zálohu a doplatek prosím uhraďte na číslo účtu: 2901402954/2010 (DO POZNÁMKY PROSÍM UVEĎTE: jméno dítěte,Ostrava).

V případě neúčasti dítěte na táboře, nebo jeho odhlášení po 30. 6. 2020 je záloha nevratná. Tábor je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2020

Kontaktní osoba:

Hana Hlaváčková
Tel.: 733 659 495
Email: hlavackova@hello.cz

Malá ochutnávka z předchozích let:


English for kids, 8-11 let

Čas: 7,30 - 16,30

To je intenzivní dopoledne s angličtinou, plné tvořivých úkolů, her a projektů. Zaměřujeme se na porozumění angličtině a motivaci mluvit. Odpoledne necháme hlavy trochu vychladnout, aby se nám úplně nezavařily, dáme prostor sportům, výletům a tvoření. Občas k tomu prohodíme nějakou anglickou větu jako bonus :-). Letošním motem bude HAVE FUN AND EXPLORE! Každý den se ponoříme do jiné oblasti, vyzkoušíme něco nového a objevíme postupně „NEJ“ ze světa:

  • SPORTU - nejoblíbenější, nejsledovanější, nejlépe placený, nebo nejdivnější sport? Prozkoumejme společně a vyzkoušejme, která role Vám sedí nejvíc - sportovec, reportér, nebo fanoušek?
  • ZVÍŘAT - Kdo spí nejdéle a nejméně? Kdo toho nejvíc sežere, kdo nejrychleji běhá, kdo je v ZOO nejmladší? Připrav kvíz a otestuj, jestli to vědí i ostatní!
  • CESTOVÁNÍ - zastavíme se na skok v každém kontinentu, abychom poznali to nejnavštěvovanější a nejzajímavější. Ale nebude to jen zábava! Taky otestujeme, jak byste si poradili na cestách a zda byste přežili v divočině!?
  • JÍDLA - prozkoumejme nejvzácnější, nejjedovatější a nejpoužívanější ingredience? Kdo má nejlepší nos a kdo bude kuchař nejrychlejší a kdo nejoriginálnější? Ukažte, co ve vás je - svačina je ve vašich rukou!
  • UMĚNÍ, ŘEMESEL A TECHNOLOGIÍ - nechte se inspirovat těmi nejslavnějšími, staňte se designérem a vytvořte ten nejoriginálnější výrobek!

Cena, přihlášky

Cena:

2800,- Kč
Při úhradě do 31.3. 2020 – sleva 10% = 2500,-
Sourozenecká sleva – 100 Kč/dítě.

Cena zahrnuje:
výuku, vstupné a dopravu u výletů, oběd, dopolední a odpolední svačinu a pitný režim.

PŘIHLÁŠKA

Záloha ve výši 1000 Kč. Registrace (rezervace místa) je platná od okamžiku uhrazení zálohy.

Zálohu a doplatek prosím uhraďte na číslo účtu:
2901402954/2010 (jako variabilní symbol použijte rodné číslo dítěte).

V případě neúčasti dítěte na táboře, nebo jeho odhlášení po 30. 6. 2020 je záloha nevratná. Tábor je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2020

English for teens, 12 - 15 let

Čas: 9,00 - 16,00

To je angličtina na plný plyn, dopoledne i odpoledne. Ano, občas si i sedneme do lavic, ale k výuce i hrám budeme využívat všechny možnosti, které Poruba a okolí nabízí. Letošní motto je HAVE FUN AND EXPLORE. Každý den se ponoříme do jiné oblasti, vyzkoušíme něco nového a objevíme postupně „NEJ“ ze světa:

  • SPORT and SPORT BRANDS – Become an expert! Staň se expertem na svět sportovních značek. Zjisti, která je nejstarší, nejdražší a navrhni se svým týmem vlastní značku, logo a reklamní slogan!
  • ANIMALS – Survive! Jen ten, kdo dokonale pochopí svět zvířat, porozumí tomu v čem je kdo „nej“, bude schopen přežít ve hře Evoluce.
  • TRAVELING – Be the fastest or the smartest! Využij znalostí o jednotlivých kontinentech, dopravě a dostaň se na své cestě co nejdál!
  • FOOD – Get your taste buds ready! ? Ukažte, co ve vás je! Která svačina bude nejzdravější, nejchutnější, nejlevnější a která nejoriginálnější? Inspirujme se recepty tradičními, současnými i novými trendy!
  • UMĚNÍ, ŘEMESEL A TECHNOLOGIÍ – Get inspired and create! Nechte se inspirovat těmi nejslavnějšími, staňte se designérem a vytvořte ten nejoriginálnější výrobek! A jestli to bude 3D prototyp nového auta, šperk, nebo originální plakát je na vás!

Cena, přihlášky

Cena:

2800,- Kč
Při úhradě do 31.3. 2020 – sleva 10% = 2500,-
Sourozenecká sleva – 100 Kč/dítě.

Cena zahrnuje:
výuku, vstupné a dopravu u výletů, oběd, dopolední a odpolední svačinu a pitný režim.

PŘIHLÁŠKA

Záloha ve výši 1000 Kč. Registrace (rezervace místa) je platná od okamžiku uhrazení zálohy.

Zálohu a doplatek prosím uhraďte na číslo účtu:
2901402954/2010 (jako variabilní symbol použijte rodné číslo dítěte).

V případě neúčasti dítěte na táboře, nebo jeho odhlášení po 30. 6. 2020 je záloha nevratná. Tábor je třeba uhradit nejpozději do 30.6.2020

Reference

2018
Magdalena Roženková, maminka Alžběty a Niny, 10 a 13 let:
Tábor byl skvělý, dcery si ho nemohly vynachválit. Navíc spolu začaly mluvit anglicky i po skončení tábora, což je přesně to, co jsem potřebovala – aby se rozmluvily. Děkujeme a příští rok se určitě přidáme zase.

2017
Michaela Liberdová, maminka Martina 11 let:
Ráda bych Vám napsala, jak se Marťovi líbil tábor. Vše si moc chválil, včetně všech dospěláků a jejich přístupu. Konečně tábor, který splnil naše a hlavně Martínkovo očekávání. Domů chodil pozitivně naladěn, plný zážitků a dojmů, spokojený a také unavený :-) Chci Vám tímto poděkovat a příští rok se budeme snažit tábor opět zajistit. Děkuji také Emanuelovi, kterého si Marťa hodně oblíbil.

2016
Jana a Martin Lukšovi, rodiče Elen 8 let:
Chtěla bych Vám a vašim kolegům moc poděkovat za krásně připravený a zorganizovaný příměstský tábor. I když jsem měla zprvu obavy, jak bude dcera zvládat nové prostředí s úplně cizími lidmi a dětmi, tak musím říct, že se každý den vracela strašně nadšená a spokojená se spoustou nových zážitků a natěšená na každý další den. Hodně jí to motivovalo i do studia angličtiny, aby všem mohla lépe rozumět a příští rok si to mohla zase užít. Ještě jednou děkuji a přeji vám spoustu dalších spokojených dětí a rodičů jako jsme byli my.

2019
Marcela Michalusová, maminka Jany, 11 let:
Milý týme Hello, z celého srdce jsem chtěla poděkovat všem zaměstnancům (včetně kuchařům) za skvělou práci. Není nic pěknějšího, než vidět vlastní dítě spokojené a že se těší na další den! Tábor Janička absolvovala poprvé a už mi hlásila, že příští rok chce opět.

2019
Klára Frolíková Palánová, maminka Vojty, 14 let:
Chci vám za syna moc poděkovat. Na tábor šel zpočátku rozpačitý a moc se mu nechtělo, ale už první den přišel radostný a nadšený a to mu vydrželo celý týden. Báječně si to s vámi užil! A říkal, že příští rok půjde zase. Ohledně angličtiny oceňoval, že dostal příležitost mluvit a to že si to vyzkoušel i s rodilým mluvčím pro něj byl zážitek. Navíc byl na sebe pyšný, že byl od vás pochválen! Takže moc děkuji a těšíme se příští rok!

Akce

Vážení klienti, v souvislosti s vládními opatřeními proti šíření Covid-19 mohou všechny kurzy probíhat pouze online formou. Děkujeme za pochopení, JŠ Hello.

Hledáte kurz nebo doučování pro děti?

Připravili jsme pro vás nejširší nabídku! Vyberte si nebo vyzkoušejte ukázkovou hodinu! Více zde

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu! Stále máme volná místa! Více informací

Nový semestr začíná již v únoru!

Vyberte si kurz podle vašich představ!

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Jsme zapálení....

Více najdete v novém newsletteru.


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
Email: prodej@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook