Náš tým

Hanka – hlavní vedoucí, program a organizace

Hanka Hlaváčková.png

Z vlastní zkušenosti vím, že letní kempy jsou ideálním místem, kde padají jazykové bariéry a sebevědomí roste. Když mě rodiče vysílali v 15 letech na ten první, plakala jsem a prosila je, ať to nedělají, že nic neumím. Když jsem se vracela, plakala jsem, že už to končí a měla jsem pocit (trochu falešný ?), že se domluvím s kýmkoliv… Od roku 2013 se věnuji v Jazykové škole Hello a na Gymnáziu, základní a mateřské škole Hello vzdělávacím projektům. V roce 2015 jsem se u Prázdninové školy Lipnice inspirovala metodou zážitkové pedagogiky, která mě nadchla a snažím se ji od té doby aplikovat, kde se dá – třeba na našich kempech s angličtinou. Věřím, že zábavné učení je i účinné a zkouším to propojit v kurzech angličtiny pro děti.

Mattew – native speaker, UK

Mattew_web.jpg


Pocházím z JV Anglie, nedaleko Londýna. Do České republiky jsem se přistěhoval v létě 2014 se svou ženou. Od té doby učím angličtinu. V létě si užívám tenis, v zimě běžky a po celý rok venčení našich dvou psů.
Emmanuel – native speaker

Emanuel.jpg


Pocházím z Keni. Jsem webový programátor a designér a taky učitel angličtiny. Mám rád zábavu a legraci a věřím, že se můžeme naučit a zapamatovat si více, pokud si to užíváme. Při učení angličtiny se tím řídím obzvlášť ;-).
Nika – lektorka angličtiny

Nika.jpg


Angličtina mě provází už od školky a pořád mě baví – proto ji studuji i učím. Co mě však baví ještě víc, je cestování - poslední dobou obzvláště do Londýna. Užívám si taky focení, vaření, fitko a dobrou knihu s dobrou kávou.
Gábina – lektorka angličtiny

Gabina_foto.jpg


Jsem z Ostravy a posledních 13 let učím angličtinu. Baví mě knihy, filmy, badminton a šachy!

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook