Náš tým

Barbora:

bára foto tábor.jpg


Jsem manažerkou brněnské pobočky Hello a zároveň lektorkou kurzu pro děti – Příprava k dětské Cambridge zkoušce YLE. Mám ráda práci s dětmi pro jejich nadšení z nových znalostí, které získávají zábavnou formou. Tvoření programu k příměstskému táboru je pro mě každý rok velkou výzvou, na kterou se vždy moc těším. Volný čas trávím cestováním, jógou a vystupováním s kapelou.


Zuzka:

Zuzka.PNG


Som lektorkou angličtiny a španielčiny. Rada cestujem, spoznávam nových ľudí a učím cudzie jazyky. Teší ma touto cestou otvárať študentom dvere do nových svetov :)

Samuel:

samuel.jpg


Pocházím ze Slovenska a angličtině se věnuji od devíti let. Kromě učení studuji filozofii a ve volném čase se věnuji psaní hudby a poezie. Mám v oblibě práci s dětmi, při které je z mého pohledu nesmírně důležité, aby byla dětská mysl přítomná, co nejdéle je to možné. Ze zkušenosti vím, že toho lze docílit implementací her do výuky. Zmíněný přístup uplatňuji v metodologii mé stávající práce.


Eugene Reynolds:

Geno..jpg


Eugene Reynolds - neboli Geno rodilý mluvčí ze západního Irska a absolvent univerzity College Cork. Přestěhoval do České republiky se přestěhoval se svou manželkou v roce 2013. Je držitelem ceritfikátu pro učitele angličtiny TEFL a posledních pět let učí angličtinu v několika jazykových školách. Také je členem brněnské rockové kapely Midlife Crisis.

Akce

Zápisy na letní semestr!

Nový rozvrh kurzů je již připraven! Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje.

CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA O TURECKU

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o cestě po Turecku, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 1. 2019 v 18 hodin v JŠ Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

POMATURITNÍ STUDIUM - STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA!

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Více informací.

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Native Speakers v Ostravě a v Opavě. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook