Náš tým

Barbora:

bára foto tábor.jpg


Jsem manažerkou brněnské pobočky Hello a zároveň lektorkou kurzu pro děti – Příprava k dětské Cambridge zkoušce YLE. Mám ráda práci s dětmi pro jejich nadšení z nových znalostí, které získávají zábavnou formou. Tvoření programu k příměstskému táboru je pro mě každý rok velkou výzvou, na kterou se vždy moc těším. Volný čas trávím cestováním, jógou a vystupováním s kapelou.


Zuzka:

Zuzka.PNG


Som lektorkou angličtiny a španielčiny. Rada cestujem, spoznávam nových ľudí a učím cudzie jazyky. Teší ma touto cestou otvárať študentom dvere do nových svetov :)

Samuel:

samuel.jpg


Pocházím ze Slovenska a angličtině se věnuji od devíti let. Kromě učení studuji filozofii a ve volném čase se věnuji psaní hudby a poezie. Mám v oblibě práci s dětmi, při které je z mého pohledu nesmírně důležité, aby byla dětská mysl přítomná, co nejdéle je to možné. Ze zkušenosti vím, že toho lze docílit implementací her do výuky. Zmíněný přístup uplatňuji v metodologii mé stávající práce.


Eugene Reynolds:

Geno..jpg


Eugene Reynolds - neboli Geno rodilý mluvčí ze západního Irska a absolvent univerzity College Cork. Přestěhoval do České republiky se přestěhoval se svou manželkou v roce 2013. Je držitelem ceritfikátu pro učitele angličtiny TEFL a posledních pět let učí angličtinu v několika jazykových školách. Také je členem brněnské rockové kapely Midlife Crisis.

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook