Lektoři

Vzdělávání lektorů cizích jazyků z Moravskoslezského kraje v počítačových a metodických kurzech

Od května 2010 do června 2012 můžete využívat různorodých kurzů ke zvýšení svoji kvalifikace pro výuku cizího jazyka! Naše nabídka zahrnuje kurz ECDL, kurz Informační a komunikační technologie ve výuce cizích jazyků a kurz CELTA. Sledujte aktuální termíny kurzů zde.

Nabídka spolupráce pro lektory

Ovládáte výborně cizí jazyk a máte zájem o spolupráci?
Neváhejte a kontaktujte nás! Vyučovat pro nás můžete jak na plný, tak na částečný úvazek či formou brigády. Hledáme lektory ze všech měst ČR, zejména pak do Brna. Máte-li o danou pozici zájem, vyplňte prosím tento formulář a vše další již zařídíme my.

Goethe knihovna v Ostravě pro všechny

Nejen pro studenty a lektory, ale pro celou veřejnost je u nás na Ostrčilově ulici 4 v Ostravě-centru k dispozici knihovna Goethe-Institutu. V knihovně naleznete mnoho učebních materiálů, audiokazet a videokazet k německému jazyku. Většina titulů je k zapůjčení. Chci vědět více o knihovně.

Víte, že jako aktivně vyučující lektor JŠ Hello máte slevu 10 % na kurz pro veřejnost?

Pod pojmem aktivně vyučující lektor máme na mysli lektora/lektorku, který/á pro nás v okamžik objednávání kurzu vyučuje alespoň jeden kurz. Pakliže tuto podmínku splňujete, přihlaste se vpravo ke svému účtu (pokud jej neznáte, kontaktuje personalistku buď emailem: lektori@hello.cz nebo telefonicky: 774 143 556) a objednejte si jakýkoliv kurz pro veřejnost! V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás prosím kontaktujte!

Našim lektorům jsme vytvořili účty v interním systému, kde najdou všechny potřebné informace k výuce

Spolu se spuštěním nového webu jsem zprovoznili nový interní informační systém pro lektory. Kromě přehledného rovzrhu kurzů, které lektor vyučuje, zde najde i informace o vypůjčených materiálech, seznamy kurzistů, sylaby pro výuku, aktuální informace a spoustu dalšího. Vše přehledně a systematicky uspořádáno. Jste našim lektorem a potřebujete se systémem poradit? Vytvořit učet, či změnit heslo? Kontaktujte personalistku emailem: folvarcna@hello.cz nebo telefonicky: 774 143 556! Ráda Vám poradí a pomůže.

Akce

Zápisy na letní semestr!

Nový rozvrh kurzů je již připraven! Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje.

CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA O TURECKU

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o cestě po Turecku, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 1. 2019 v 18 hodin v JŠ Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

POMATURITNÍ STUDIUM - STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA!

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Více informací.

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Native Speakers v Ostravě a v Opavě. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook