Ing. Hana Hlaváčková:

Hana Hlaváčková..png Absolvovala jsem VŠB-TU, ekonomickou fakultu, obor marketing a obchod. Pět let jsem pracovala v České spořitelně jako lektorka manažerských a prodejních dovedností a konzultant pro manažery pobočkové sítě, především v oblasti vedení lidí a řízení prodeje. Tréninkové programy jsem nejen realizovala, ale také vytvářela od samého prvopočátku – tedy od analýzy tréninkových potřeb. Dodnes využívám i zkušenosti, které jsem získala ve společnosti DHL Int. jako vedoucí pobočky a jako manažer pro klíčové zákazníky, kde jsem se naučila pohybovat ve světě „business to business“ a vyjednávat s obchodními řediteli, manažery nákupu a logistiky aj. Prezentační dovednosti jsem si vyzkoušela mimo jiné v pořadu ČT „Hledám práci“, kde jsem divákům objasňovala méně známé pojmy z pracovního prostředí. Největší výzvou pro mě bylo vyjádřit vše podstatné v jedné minutě! ?. V současné době působím ve Vzdělávacím centru Hello s.r.o., kde působím jako lektor, metodik a připravuji a realizuji projekty zaměřené na vzdělávání lektorů a pedagogických pracovníků. Téma svobodnějšího, zábavnějšího a účinnějšího vzdělávání je to, čím žiju. Od roku 2014 je autorizovaným zástupcem Vzdělávacího centra Hello, s.r.o. pro profesní kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.

Mgr. Andrea Šlachtová:

Andrea Šlachtová..png Na Univerzitě Palackého jsem absolvovala obor andragogika. Absolvovala jsem koučovací výcvik Performance Tuning® Coaching. Nabyté znalosti a zkušenosti aplikuji v České spořitelně, kde se zabývám rozvojem zaměstnanců. Manažerům pomáhám v oblasti vedení lidí a sebeřízení, tak aby mohli dosahovat se svými týmy náročných obchodních cílů. Všemi prostředky a zbraněmi jsem bojovala za zvýšení kvality služeb pro klienty banky. Spolupracovala jsem s různými vzdělávacími společnostmi – AHRA z Frýdku-Místku, Akademie Orlita z Ostravy. Díky nim jsem se mohla podílet na rozvoji pracovníků z různých odvětví a na různých pozicích – management, mistři, asistentky, úředníci státní správy… V Jazykové škole Hello se podílím na projektech týkajících se vzdělávání lektorů jazyků. Jsem přesvědčena, že nikdo nemusí být věčný začátečník, pokud bude mít kvalitního lektora. Schopnost pohotových reakcí jsem měla možnost ověřit v přímém přenosu Dobrého rána s ČT, kde jsme se blíže věnovali tématu asertivity. Další adrenalinovou zábavu jsem prožívala při natáčení pro pořad „Hledám práci“. Je to zkouška, zda dokážete jasně, stručně, výstižně, srozumitelně a navíc s úsměvem a přirozeně vyjádřit vše podstatné. Od roku 2014 je autorizovaným zástupcem Vzdělávacího centra Hello, s.r.o. pro profesní kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.

„Já mám korunu. Ty máš korunu. Vyměníme si je. Já mám tvoji korunu, ty máš moji korunu. Nikdo není lepší, ani bohatší než předtím. Ale když já mám myšlenku, ty máš myšlenku a vyměníme si je, oba jsme bohatší o 100%.“ (A.S. Gregg)
A to jeden z důvodů proč pracujeme spolu. Díky této synergii, od naší dvojky dostanete více pohledů na jednu věc, více myšlenek a více času a prostoru ke zkoušení.Ať už se s námi pustíte do čehokoliv (tréninku, workshopu či individuální konzultace …) vždy usilujeme o to, aby jste si to co nejvíce užili, co nejvíce si odnesli, co nejvíce poznatků mohli využít v praxi a podstatné si co nejdéle zapamatovali.

Akce

Vážení a milí studenti,
vzhledem k dalšímu opatření vlády zůstávají učebny jazykové školy uzavřeny do 11. 4. 2020. Řada kurzů přešla na online výuku, jak nám doporučilo ministerstvo školství. Děkujeme vám všem, kteří jste se do tohoto způsobu výuky zapojili a využíváte stávající možnosti. Za všechny vaše podněty a podporu děkujeme.
Po ukončení mimořádných opatření budou kurzy dále pokračovat prezenční formou v učebnách jazykové školy. Hodiny, které se neuskutečnily (prezenční, ani online formou) proběhnou po domluvě s lektory v náhradních termínech. Navíc jsme pro kurzy, které přešly na online výuku, připravili bonus, v podobě několika hodin navíc, jako poděkování za věrnost a flexibilitu v tomto období. Studentům kurzů, které v tuto chvíli neprobíhají v žádné podobě, nabídneme po skončení vládních opatření adekvátní náhradu za neuskutečněnou výuku.
Děkujeme vám všem za podporu a přejeme pevné zdraví!
Vaše Hello

Skype výuka

V pondělí 16.3.2020 zahajujeme skype výuku na dálku z pohodlí domova, kanceláře... Chci se přihlásit

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

V létě číhá angličtina.... i tam, kde byste ji nečekali

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook