Lektorky

Ing. Hana Hlaváčková:

Hana Hlaváčková..png Absolvovala jsem VŠB-TU, ekonomickou fakultu, obor marketing a obchod. Pět let jsem pracovala v České spořitelně jako lektorka manažerských a prodejních dovedností a konzultant pro manažery pobočkové sítě, především v oblasti vedení lidí a řízení prodeje. Tréninkové programy jsem nejen realizovala, ale také vytvářela od samého prvopočátku – tedy od analýzy tréninkových potřeb. Dodnes využívám i zkušenosti, které jsem získala ve společnosti DHL Int. jako vedoucí pobočky a jako manažer pro klíčové zákazníky, kde jsem se naučila pohybovat ve světě „business to business“ a vyjednávat s obchodními řediteli, manažery nákupu a logistiky aj. Prezentační dovednosti jsem si vyzkoušela mimo jiné v pořadu ČT „Hledám práci“, kde jsem divákům objasňovala méně známé pojmy z pracovního prostředí. Největší výzvou pro mě bylo vyjádřit vše podstatné v jedné minutě! ?. V současné době působím ve Vzdělávacím centru Hello s.r.o., kde působím jako lektor, metodik a připravuji a realizuji projekty zaměřené na vzdělávání lektorů a pedagogických pracovníků. Téma svobodnějšího, zábavnějšího a účinnějšího vzdělávání je to, čím žiju. Od roku 2014 je autorizovaným zástupcem Vzdělávacího centra Hello, s.r.o. pro profesní kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.

Mgr. Andrea Šlachtová:

Andrea Šlachtová..png Na Univerzitě Palackého jsem absolvovala obor andragogika. Absolvovala jsem koučovací výcvik Performance Tuning® Coaching. Nabyté znalosti a zkušenosti aplikuji v České spořitelně, kde se zabývám rozvojem zaměstnanců. Manažerům pomáhám v oblasti vedení lidí a sebeřízení, tak aby mohli dosahovat se svými týmy náročných obchodních cílů. Všemi prostředky a zbraněmi jsem bojovala za zvýšení kvality služeb pro klienty banky. Spolupracovala jsem s různými vzdělávacími společnostmi – AHRA z Frýdku-Místku, Akademie Orlita z Ostravy. Díky nim jsem se mohla podílet na rozvoji pracovníků z různých odvětví a na různých pozicích – management, mistři, asistentky, úředníci státní správy… V Jazykové škole Hello se podílím na projektech týkajících se vzdělávání lektorů jazyků. Jsem přesvědčena, že nikdo nemusí být věčný začátečník, pokud bude mít kvalitního lektora. Schopnost pohotových reakcí jsem měla možnost ověřit v přímém přenosu Dobrého rána s ČT, kde jsme se blíže věnovali tématu asertivity. Další adrenalinovou zábavu jsem prožívala při natáčení pro pořad „Hledám práci“. Je to zkouška, zda dokážete jasně, stručně, výstižně, srozumitelně a navíc s úsměvem a přirozeně vyjádřit vše podstatné. Od roku 2014 je autorizovaným zástupcem Vzdělávacího centra Hello, s.r.o. pro profesní kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.

„Já mám korunu. Ty máš korunu. Vyměníme si je. Já mám tvoji korunu, ty máš moji korunu. Nikdo není lepší, ani bohatší než předtím. Ale když já mám myšlenku, ty máš myšlenku a vyměníme si je, oba jsme bohatší o 100%.“ (A.S. Gregg)
A to jeden z důvodů proč pracujeme spolu. Díky této synergii, od naší dvojky dostanete více pohledů na jednu věc, více myšlenek a více času a prostoru ke zkoušení.Ať už se s námi pustíte do čehokoliv (tréninku, workshopu či individuální konzultace …) vždy usilujeme o to, aby jste si to co nejvíce užili, co nejvíce si odnesli, co nejvíce poznatků mohli využít v praxi a podstatné si co nejdéle zapamatovali.

Akce

Začínáme!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Kanadě, které se uskuteční v úterý 18. 2. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook