30 rad právníka, které by měl znát každý a které vám možná ušetří milion!

Výstupem kurzu je Osvědčení o absolvování DVPP!

Vyberte si konkrétní termín konání z našeho katalogu !!!

Obsah

Účastníci se naučí, jak chránit svoje práva a jak nenaletět podvodníkům. Jak se rychle orientovat v právních předpisech a na co si dát pozor. Kurz je rozdělen na dvě části. První teoretická (2 hodiny), která uvede účastníky do fascinující světa práva, vysvětlí základní právní instituty a poskytne účastníkům základní orientaci v právním prostředí. Druhá praktická (3 hodiny), která na příkladech vysvětlí účastníkům různé právní situace, se kterými se setkávají v profesním i běžném životě, upozorní je na případná rizika a naučí je tyto situace správně řešit.

Ve 4 hodinovém kurzu se dozvíte jak je to s doručováním a nevyzvednutím písemnosti, co je to rozhodčí doložka, jak se určují úroky z prodlení, jak probíhá exekuční řízení a jak se účinně bránit, co je to směnka, spotřebitelský úvěr a finanční arbiter, jak dostat zaplaceno, jak se určuje výživné, jak je to s výpovědí nájemního bytu a zvyšováním nájemného, jak správně napsat plnou moc, proč se (ne)vyplatí si založit společnost s ručením omezeným, jak je to s dluhy manžela, proč má každé ujednání ve smlouvě význam, co je to úschova peněz a k čemu slouží, jak probíhá soudní řízení, co je to blokové řízení a co s pokutou za rychlou jízdu nebo parkováním, co je to osoba blízka, chci na děti převést nemovitost - je lepší ji prodat nebo darovat, kdo po mně bude dědit a kolik to bude stát, jak se rychle rozvést, co je to osobní bankrot, je záruka opravdu 24 měsíců, .........

Znalost této komplexní právní úpravy je rovněž nezbytná pro každodenní bezproblémový chod všech škol a školských zařízení. Stejně tak je znalost důležitá pro vedoucí pracovníky školských zařízení a pedagogy při výkonu jejich profese.

Forma

Prezenční

Vzdělávací cíl

Cílem je seznámit kurzisty s právním úpravou komplexní v České republice a pomoci jim osvojit si praktické dovednosti.

Hodinová dotace

5 vyučovacích hodin

Udělení akreditace MŠMT

Hello language centre s.r.o (pdf,500kB)

Akce

Zápisy na letní semestr!

Nový rozvrh kurzů je již připraven! Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje.

CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA O TURECKU

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o cestě po Turecku, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 1. 2019 v 18 hodin v JŠ Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

POMATURITNÍ STUDIUM - STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA!

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Více informací.

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Native Speakers v Ostravě a v Opavě. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook