Základy práce s iPadem

Výstupem kurzu je Osvědčení o absolvování DVPP!

Vyberte si konkrétní termín konání z našeho katalogu !!!

Obsah

Podrobný přehled témat výuky a jejich anotace včetně dílčí hodinové dotace

Kurz se věnuje základům používání iPadů ve výuce. Účastník si prakticky osvojí základní dovednosti k ovládání iPadů, tipy a triky k jeho efektivnímu využití pro prezentaci a seznámí se s možnostmi využití jako pracovní pomůcky učitele. Naučí se pracovat s ikonami aplikací, třídit je do složek a instalovat. Část kurzu bude věnována problematice sdílených uložišť a technickým otázkám jako je propojení se stávajícím školním prostředím a způsob připojení k interaktivní tabuli nebo dataprojektoru. Účastník si prakticky vyzkouší vysílání obrazu a zvuku na interaktivní tabuli případně na plátno prostřednictvím dataprojektoru. Dále se účastník seznámí s vhodnými aplikacemi pro přímou práci učitele ve výuce. Naučí se ovládat základní aplikace určené pro prezentaci již hotových souborů ve formátu Power Point a zároveň si vyzkouší jejich ukládání a sdílení. Dozví se nezbytné základní informace a doporučení týkající se tvorby prezentací s multimediálním obsahem. V poslední části kurzu se účastníci naučí využívat iPad jako pracovní nástroj – nastavení a správa emailů, kalendářů, tvorba časových úkolů a myšlenkových map, sdílení materiálů pro žáky. Během kurzu budou účastníci pracovat na iPadech s operačním systémem iOS. Pro kurz bude vytvořena elearningová podpora v systému iTunes U, která bude účastníkům dostupná i po ukončení školení.

Moduly:

  1. Základní ovládání iPadu, práce s aplikacemi, 1VH,
  2. Sdílená uložiště a periferní zařízení, 1VH,
  3. iPad jako nástroj učitele, 2VH,
  4. Aplikace pro plánování a organizaci úkolů učitele, 1VH,

Forma

Prezenční a interaktivní

Vzdělávací cíl

Cílem kurzu je seznámit účastníky se základy ovládání iPadu a s jeho specifickým prostředím odlišného od počítače. Účastníci se naučí instalovat a vyhledávat aplikace určené pro pedagogickou praxi. Prakticky si vyzkouší prezentaci již hotových digitálních učebních materiálů a vytvoří si prezentaci s multimediálním obsahem. Seznámí se s možnostmi využití iPadu jako pracovního nástroje učitele.

Hodinová dotace

5 vyučovacích hodin

Maximální počet účastníků a upřesnění cílové skupiny

12 osob, učitelé MŠ, ZŠ, SŠ, gymnázií, ředitelé škol a školských zařízení

Udělení akreditace MŠMT

Vzdělávací centrum Hello s.r.o. (pdf,331kB)

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook