ESF_logo2.png

S jazykem za úspěchem; realizace vzdělávacích aktivit pro učitele cizích jazyků na základních a středních školách v Moravskoslezském kraji

Hello language centre s.r.o. získala finanční podporu z Evropského sociálního fondu na realizaci projektu S jazykem za úspěchem; realizace vzdělávacích aktivit pro učitele cizích jazyků na základních a středních školách v Moravskoslezském kraji, v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a nabízí zdarma vzdělávací aktivity:

Workshopy – mezinárodní certifikáty AJ a NJ
Hlavním tématem řady workshopů je seznámení učitelů s mezinárodními výstupy pro cizí jazyky Společným evrop.referenčním rámcem s návazností na poradenské centrum. Poradenské centrum pro učitele cizích jazyků má sloužit jako konzultační a poradenské centrum zaměřené na podporu učitelů při snaze zapracovat SERR do výuky a při snaze připravit své žáky na složení mezinárodního certifikátu.

Kurz TKT- Teaching Knowledge Test
Metodický kurz zakončený mezin. zkouškou určený výhradně pro učitele AJ jako cizího jazyka. Složením zkoušky získá certifikát s mezinárodní platností vydaný institucí Cambridge ESOL.

Kurz On-line aplikací ve výuce cizích jazyků
Kurz je zaměřen na jednotlivé služby a online aplikace, které mohou být zařazeny do výuky cizího jazyka na ZŠ a SŠ (Online kancelář, Online tvorba a prezentace studijních materiálů, Sociální sítě a Online aplikace). Výhoda online aplikací je především v praktickém využití a kooperativním pojetí výuky. Účastníci se seznámí s jednotlivými možnostmi využití online aplikací a služeb, včetně upravování těchto nových forem sdílení a distribuce obsahu na Internetu.

Kurz ECDL
ECDL je mezinárodně uznávaná objektivní standardizovaná metoda pro ověření počítačové gramotnosti! Kurz připraví účastníky na složení certifikátu ECDL a v rámci projektu je účastníkům umožněno i složení zkoušky ECDL zdarma.

...více k obsahu jednotlivých kurzů a workshopů

Účastníci kurzů a workshopů získají:

  • aktuální literaturu či jiné potřebné pomůcky (flash disk…) v závislosti na absolvovaný kurz,
  • balíček výukových a informačních materiálů,
  • pro úspěšné absolventy slevy na kurzy pro veřejnost a mezinárodní certifikáty organizované naší autorizovanou jazykovou školou,
  • občerstvení zajištěno.

Místo konání kurzů a workshopů:

  • Jazyková škola Hello Ostrava,
  • dle dohody i v místě Vašeho působení (v závislosti na typu kurzu).

Termíny konání kurzů
Závazné přihlášky


TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Reference

Plačková Jana, (Jazykové gymnázium P.Tigrida):
Chtěla bych moc poděkovat za vysokou úroveň kurzů a přátelské prostředí ....pokračovat

Akce

Vážení a milí studenti,
vzhledem k dalšímu opatření vlády zůstávají učebny jazykové školy uzavřeny do 11. 4. 2020. Řada kurzů přešla na online výuku, jak nám doporučilo ministerstvo školství. Děkujeme vám všem, kteří jste se do tohoto způsobu výuky zapojili a využíváte stávající možnosti. Za všechny vaše podněty a podporu děkujeme.
Po ukončení mimořádných opatření budou kurzy dále pokračovat prezenční formou v učebnách jazykové školy. Hodiny, které se neuskutečnily (prezenční, ani online formou) proběhnou po domluvě s lektory v náhradních termínech. Navíc jsme pro kurzy, které přešly na online výuku, připravili bonus, v podobě několika hodin navíc, jako poděkování za věrnost a flexibilitu v tomto období. Studentům kurzů, které v tuto chvíli neprobíhají v žádné podobě, nabídneme po skončení vládních opatření adekvátní náhradu za neuskutečněnou výuku.
Děkujeme vám všem za podporu a přejeme pevné zdraví!
Vaše Hello

Skype výuka

V pondělí 16.3.2020 zahajujeme skype výuku na dálku z pohodlí domova, kanceláře... Chci se přihlásit

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

V létě číhá angličtina.... i tam, kde byste ji nečekali

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook