ESF_logo2.png


Vzdělávání lektorů cizích jazyků z Moravskoslezského kraje v počítačových a metodických kurzech

Hello language centre s.r.o. získala finanční podporu z Evropského sociálního fondu na realizaci projektu Vzdělávání lektorů cizích jazyků z Moravskoslezského kraje v počítačových a metodických kurzech, v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Stěžejní část kurzů je zaměřena na zlepšení počítačové gramotnosti. Kromě kurzů zaměřených na práci s počítačem, které jsou realizovány na základě struktury ECDL certifikátu, jsou v projektu zařazeny kurzy zaměřené na informační a komunikační technologie využitelné pro cílovou skupinu lektorů cizích jazyků. Součástí kurzů zaměřených na informační technologie je i část věnovaná tvorbě multimediálních pomůcek pro výuku cizích jazyků s využitím informačních technologií. Dále jsou v rámci projektu realizovány metodické kurzy CELTA/TEFL/TESOL.

Projekt se zaměřuje na cílovou skupinu lektorů cizích jazyků působících v oblasti dalšího vzdělávání v Moravskoslezském kraji. Jste-li lektoři cizích jazyků pracující na živnostenský list nebo zaměstnáni v  jazykové škole, lektoři škol a institucí dalšího vzdělávání a lektoři, kteří jsou OSVČ, jsou tyto stránky určeny právě vám.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Akce

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook