ESF_logo2.png

Komu je kurz určen

Projekt se zaměřuje na cílovou skupinu lektorů cizích jazyků působících v oblasti dalšího vzdělávání v Moravskoslezském kraji. Bude se jednat o lektory cizích jazyků pracující na živnostenský list nebo zaměstnaných v  jazykové škole, lektory škol a institucí dalšího vzdělávání a lektory, kteří jsou OSVČ.

Přínos pro cílovou skupinu

Základním přínosem projektu pro cílovou skupinu je zvýšení tržní uplatnitelnosti s ohledem na rozšíření spektra znalostí a dovedností pro výkon profese lektora cizích jazyků.

Konkrétními přínosy jsou:

  • získání znalostí, které přispějí k lepšímu uplatnění na trhu práce
  • zvýšení hodnoty lidského potenciálu každého účastníka projektu
  • získání mezinárodně uznávaného certifikátu osvědčujícího počítačové znalosti (ECDL) a získání tak konkurenční výhody, kdy zaměstnavatelé hodnotí počítačový certifikát, jako doklad osvědčující počítačovou gramotnost zaměstnance. ECDL Certifikát je v rámci států Evropské unie doporučen a používán jako standard základní počítačové gramotnosti.
  • získání osvědčení o absolvování odborných kurzů
  • získání mezinárodně uznávaného certifikátu pro učitele cizích jazyků CELTA/TEFL/TESOL. Kurzy CELTA/TEFL/TESOL nejsou v Moravskoslezském kraji pro lektory realizovány, realizace projektu bude tedy pro cílovou skupinu přínosem
  • odstranění disproporce, kdy lektoři cizích jazyků jsou vzděláváni pouze v metodice a nikoliv v praktických dovednostech použitelných jak pro pracovní, tak osobní život.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Akce

Začínáme!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

Konference pro učitele 1. stupně ZŠ v Brně

V rámci konference nabídneme vhled do problematiky mezigeneračních vztahů, ale i řadu workshopů z oblasti robotiky, polytechniky, písařské gramotnosti, osobnostního rozvoje.
Kdy: 27. 3. 2020| 8:30 - 16:00 hodin
Přihláška

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Kanadě, které se uskuteční v úterý 18. 2. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook