ESF_logo2.png


Název a cíle

Název projektu:

Vzdělávání lektorů cizích jazyků z Moravskoslezského kraje v počítačových a metodických kurzech

Název operačního programu:

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Název prioritní osy:

Další vzdělávání

Název oblasti podpory:

Podpora nabídky dalšího vzdělávání

Datum zahájení projektu:

1. 5. 2010

Datum ukončení projektu:

30. 6. 2012

Stručný obsah projektu:

Vzdělávání není procesem uzavřeným, ale procesem, který probíhá celý život. Otevřená ekonomika se vyznačuje vysoce konkurenčním prostředím, což se projevuje i na trhu práce. Požadavky kladené pracovním trhem, který upřednostňuje flexibilní a adaptabilní pracovní sílu, jsou stále náročnější. Společnost Hello language centre chce na tuto situaci reagovat v projektu, který předkládá, realizací série odborných kurzů pro lektory cizích jazyků. Stěžejní část kurzů bude zaměřena na zlepšení počítačové gramotnosti. Kromě kurzů zaměřených na práci s počítačem, které budou realizovány na základě struktury ECDL certifikátu, budou v projektu zařazeny kurzy zaměřené na informační a komunikační technologie využitelné pro cílovou skupinu lektorů cizích jazyků. Součástí kurzů zaměřených na informační technologie bude i část věnovaná tvorbě multimediálních pomůcek pro výuku cizích jazyků s využitím informačních technologií. Dále budou v rámci projektu realizovány metodické kurzy CELTA/TEFL/TESOL.

Cíle projektu:

1. Vytvoření modulu a kurzu pro vzdělávání lektorů cizích jazyků. V projektu bude vytvořen kurz Práce s interaktivní technikou pro učitele cizích jazyků a modul Tvorba pomůcek s pomocí počítačové techniky. Tento modul se stane součástí kurzu k ECDL certifikátu a bude do něj zakomponován. Vytvořené kurzy a moduly budou pilotně ověřeny, upraveny a následně realizovány.

2. Realizace 16 kurzů zaměřených na práci lektorů cizích jazyků s informačními technologiemi. Z tohoto počtu bude 8 kurzů k ECDL certifikátu, zahrnujících modul věnovaný tvorbě pomůcek pro výuku cizích jazyků, s využitím informačních technologií. 8 kurzů bude věnovaných práci s informačními a komunikačními technologiemi.

3. Realizace 2 metodických kurzů CELTA/TEFL/TESOL pro lektory anglického jazyka. CELTA/TEFL/TESOL jsou mezinárodně uznávanou zkouškou, která opravňuje kandidáta k výuce angličtiny jako cizího jazyka v ČR i v zahraničí. Kurzy CELTA/TEFL/TESOL jsou nabízeny pouze v Praze a Brně. V rámci projektu chceme umožnit lektorům cizích jazyku z Moravskoslezského kraje, aby měli rovné příležitosti jako lektoři z Brna a Prahy. Uskutečněním tohoto projektu má být tato disproporce odstraněna.

4. Realizace 2 workshopů k tématu lektoři cizích jazyků a informační technologie.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Akce

Začínáme!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

Konference pro učitele 1. stupně ZŠ v Brně

V rámci konference nabídneme vhled do problematiky mezigeneračních vztahů, ale i řadu workshopů z oblasti robotiky, polytechniky, písařské gramotnosti, osobnostního rozvoje.
Kdy: 27. 3. 2020| 8:30 - 16:00 hodin
Přihláška

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Kanadě, které se uskuteční v úterý 18. 2. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook