Proč se přihlásit do kurzu přes web?

1. Registrace = 20 kreditů

Pokud jste novým zákazníkem, který nebyl v našem kurzu, přihlaste se vpravo kliknutím na Nová registrace a jen za registraci získejte 20 kreditů!
Kredity se dají využít jako sleva z ceny kurzu pro veřejnost. 1 kredit = 1 Kč. Za každý zaplacený kurz od nás získáte další kredity, které můžete využít při příštím nákupu.
POZOR! Pokud jste již naším zákazníkem, máte již svůj účet vytvořený pod emailem, který jste nám uvedl v písemné přihlášce. V tomto případě využijte možnosti poslat na svůj email zapomenuté heslo. Nepřijdete tak o historii svých kurzů. Kromě toho je již váš email registrován a museli byste si vytvořit email nový.

2. Aktuální informace o stavu objednávky

Po přihlášení do svého účtu (vpravo) kliněte na sekci Moje přihlášky. Zde najdete stav, v jakém se vaše objednávka nachází. Pokud jste platili složenkou nebo bankovním převodem, může se stát, že nám platba dojde se zpožděním. stav.png

Jednotlivé stavy a jejich vysvětlení:

Objednáno = kurz je pouze objednaný.
Záloha = bylo zaplaceno minimálně 1000 Kč, avšak nebyla uhrazena celá částku objednávky. Díky záloze je kurzistovi v kurzu drženo místo! Vyplatí se co nejdříve se přihlásit a zaplatit minimálně zálohu. Pojistíte si tak místo v kurzu!
Uhrazeno = byla uhrazena celá objednávka.

3. Historie navštěvovaných kurzů

Proč je dobré mít historii svých kurzů kdykoliv k dispozici? Nemusíte si pamatovat, jaké bylo značení kurzů, ve který den kurz probíhal... Stačí se přihlásit a v sekci Moje přihlášky se podívat na to, co vás zajímá. Kurzy jsou seřazeny chronologicky od nejstaršího po nejnovější (nejníže). Kliknutím na daný kurz se vám zobrazí detailnější informace o tomto kurzu.
Historie.png

Chcete se přihlásit na navazující kurz? Nevíte, jaká úroveň následuje? Zde je přehled úrovní používaných u kurzů pro veřejnost:

Začátečníci 1 (úplní)
Začátečníci 2 (tzv. věční začátečníci)
Začátečníci 3
Mírně pokročilí 1
Mírně pokročilí 2
Mírně pokročilí 3
Středně pokročilí 1
Středně pokročilí 2
Pokročilí 1
Pokročilí 2

4. Materiály od lektorů

Materialy.png

Pokud se na hodině s lektorem dohodnete, mohou vám být ke kurzu vkládány materiály, které budete mít přístupné kdykoliv po přihlášení do svého konta. Materiály najdete u příslušného kurzu. Jsou seřazeny chronologicky od nejstaršího po nejnovější tak, jak je lektor ke kurzu vloží.

5. Přehled o stavu kreditů k čerpání

Kredity.png

Za každý nákup kurzů pro veřejnost od nás obdržíte kredity. Ty pak můžete čerpat při další objednávce kurzů jako slevu z ceny. Aktuální výši zůstatků kreditů najdete po přihlášení do svého konta hned v prvním řádku.
Kredity jsou vám na účet připsány po zaplacení objednávky.

6. Čím více kurzů u nás nakoupíte, tím více kreditů vám bude za každý další kurz připsáno

Ano, za podmínky, že jste naším registrovaným zákazníkem a provedete nákup pod svým emailem (ať osobně či přes internet). Za nákup prvního a druhého jednosemestrálního kurzu získáte 50 kreditů (za každý kurz). To samé platí, koupíte-li si kurz 2semestrální. Získáte tedy celkem 100 (50 + 50) kreditů, které vám budou připsány na konto ihned po zaplacení objednávky. Kredity můžete čerpat na další nákup kurzů pro veřejnost ihned, jak vám budou připsány na konto.
Při nákupu třetího a čtvrtého jednosemestrálního kurzu je vám po jeho zaplacení přisáno již 100 kreditů. A tak dále. Schéma a výše připisovaných kreditů najdete zde.

7. Možnost odebírání novinek a aktualizace vašich údajů

Nastaveni.png

Změní-li se vaše údaje a budete-li je chtít akutalizovat, např. telefonní číslo, abychom vás mohli včas informovat o změně v kurzu, můžete vstoupit do svého konta a údaj jednoduše přepsat. My tak budeme mít aktuální údaje a vy jistotu, že k vám důležité informace dorazí včas.
V sekci Nastavení mého účtu si můžete taky zvolit možnost zasílání novinek z naší školy. Budete tak informování o akcích, které pro vás chystáme! Buďte v obraze!
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Akce

Začínáme nový semestr!

Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje. S námi to zvládnete bez obav!

Hledáte kurz pro děti?

Přiravili jsme pro vás nejširší nabídku! Vyberte si

Váháte? Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu!.

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu! Stále máme volná místa! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

EXOTICKĚ JAZYKY V HELLO

Plánujete na příští rok dovolenou ve Švédsku, Norsku nebo v Číně? Žádný problém! Již v září otevíráme kurzy pro začátečníky. Neváhejte a hlaste se tady.


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook