GOETHE-TEST PRO:

NĚMČINA PRO VAŠE POVOLÁNÍ
GOETHE-TEST PRO – MĚJTE JASNO ZA POUHÝCH 60 MINUT!
Ať už se jedná o vlastní profesní kariéru nebo konkurenceschopnost celého podniku: Úspěch se nedostaví sám od sebe. Úspěch se zakládá na důvěře. A důvěra vzniká, když lidé hovoří stejným jazykem. Otázka tedy zní: Na jaké úrovni je Vaše němčina? Jakými jazykovými znalostmi disponují Vaši současní nebo budoucí zaměstnanci?
Goethe-Test PRO: Němčina pro Vaše povolání Vám dá odpověď. Náš počítačový test němčiny stanoví rychle a spolehlivě kompetence zaměstnanců v oblasti porozumění slyšenému i čtenému textu.
INDIVIDUÁLNÍ A VÝSTIŽNÝ
Pomocí moderních technologií dokáže Goethe-Test PRO během 60 až 90 minut určit individuální jazykové znalosti. Všichni účastníci začínají na stejné úrovni. V průběhu testu pak program volí každou další úlohu na základě předchozí odpovědi a optimálně se tak přizpůsobí příslušné jazykové úrovni. V testu tudíž nelze propadnout: Výsledek včetně osvědčení a výstižného popisu jazykové úrovně obdržíte vzápětí. Tyto informace Vám případně mohou být ideálním pomocníkem například při rozhodování ohledně příštích kroků v oblasti dalšího vzdělávání.
Goethe-Test PRO má flexibilní využití: lze jej provádět po celém světě na některém z našich zkouškových center nebo přímo ve Vaší firmě. Test využívá metod renomovaného systému Business Language Testing Service (BULATS) a zakládá se na Společném evropském referenčním rámci pro jazyky (SERR).

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook