GOETHE-ZERTIFIKAT C1 (úroveň C1)

Osvědčením o zkoušce Goethe-Zertifikat C1 prokazujete, že máte dobré znalosti německého spisovného jazyka. Tyto jazykové znalosti Vám umožňují obšírně a správně se vyjadřovat k mnoha tématům, a to ústně i písemně, a porozumět i obtížnějším textům.

Goethe-Zertifikat C1 je celosvětově velmi známá a zaměstnavatelé ve velmi mnoha zemích si jí vysoce cení jako dokladu o všeobecných znalostech německého jazyka na pokročilé úrovni. Vysvědčení o složení Goethe-Zertifikat C1 osvobozuje v mnoha kurzech, připravujících na vysokoškolské studium a na některých německých vysokých školách od přijímací zkoušky z německého jazyka.

Pozor! Zkouška GZ-C1 má od roku 2024 novou podobu.

Cena zkoušky:

5 100 Kč

Přihláška

Pravidla zkoušky GZ-C1


Přípravný kurz k certifikátu Goethe-Zertifikat C1 (označení v rozvrhu GZ-C1)

Předpoklady:

cca 800 absolvovaných vyučovacích hodin

Jazyková úroveň:

Složením této zkoušky dává účastník na vědomí, že se orientuje ve všeobecném kulturním životě, je schopen porozumět článkům z novin jakéhokoliv druhu. K porozumění textům ovšem není nutná znalost dané problematiky, či historických souvislostí. Prokazuje, že jazyk umí používat, adekvátně se vyjadřovat v osobním, veřejném a pracovním životě. Rozumí autentickým textům, umí se odpovídajícím způsobem vyjádřit písemně.

Platnost:

Certifikát je uznáván jako potvrzení jazykových znalostí na pokročilé úrovni zaměstnavateli všech německy mluvících zemí. Vysvědčení dále prokazuje jazykové znalosti studentů při ucházení se o studium na univerzitě nebo vysoké škole v zahraničí a jsou osvobozeni od přijímacích zkoušek z daného jazyka.

Zkouška:

Certifikát se skládá z písemné a ústní části. Písemná část obsahuje porozumění čtenému textu, poslech, gramatiku, slovní zásobu, práci s textem a písemný projev - referát na zvolené téma. Ústní část je vykonána formou rozhovoru na běžná konverzační témata. Písemná část trvá 3,5 hod. a ústní 15 minut, jedná se o párovou zkoušku s přípravou 15 minut.

Místo konání zkoušek:

Jazyková škola Hello, Ostrava

Rozsah:

2 vyučovací hodiny 1x týdně

Celkový počet hodin:

34 vyučovacích hodin / pololetí

Rádi Vám poradíme: Při pochybnostech o vhodné úrovni kurzu Vám rádi poradíme na tel. 599 505 808 nebo v době zápisu (osobně).

Poznámky: Zájemci se mohou hlásit do 1. i do 2. semestru kurzu. Učivo je rozloženo do dvou semestrů, které mohou být navštěvovány v libovolném pořadí. Pro úspěšné složení zkoušky doporučujeme absolvovat oba semestry.

Reference

'Petr H.:' Kurz němčiny navštěvuji v Hello už skoro 2 roky. Příští rok se chystám na mezinárodní zkoušku Goethe – Insitutu, kterou potřebuji pro ...pokračovat

Akce

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.


VOLNÁ MÍSTA!

Vyberte si z nejširší nabídky jazykových kurzů - různé jazyky, různé úrovně. Přihlaste se, ještě je v kurzech pár volných míst. Vybrané kurzy se slevou!

DÁRKOVÝ POUKAZ

Připravíme vám dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč,
2000 Kč4000 Kč.
Obdarujte sebe nebo své blízké jazykovým kurzem.
Více informací.


PRO PEDAGOGY

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook