GOETHE-ZERTIFIKAT C1 (úroveň C1)

Osvědčením o zkoušce Goethe-Zertifikat C1 prokazujete, že máte dobré znalosti německého spisovného jazyka. Tyto jazykové znalosti Vám umožňují obšírně a správně se vyjadřovat k mnoha tématům, a to ústně i písemně, a porozumět i obtížnějším textům.

Goethe-Zertifikat C1 je celosvětově velmi známá a zaměstnavatelé ve velmi mnoha zemích si jí vysoce cení jako dokladu o všeobecných znalostech německého jazyka na pokročilé úrovni. Vysvědčení o složení Goethe-Zertifikat C1 osvobozuje v mnoha kurzech, připravujícíh na vysokoškolské studium a na některých německých vysokých školách od přijímací zkoušky z německého jazyka.

Cena zkoušky:

4 850 Kč

Přihláška

Pravidla zkoušky GZ-C1


Přípravný kurz k certifikátu Goethe-Zertifikat C1 (označení v rozvrhu GZ-C1)

Předpoklady:

cca 800 absolvovaných vyučovacích hodin

Jazyková úroveň:

Složením této zkoušky dává účastník na vědomí, že se orientuje ve všeobecném kulturním životě, je schopen porozumět článkům z novin jakéhokoliv druhu. K porozumění textům ovšem není nutná znalost dané problematiky, či historických souvislostí. Prokazuje, že jazyk umí používat, adekvátně se vyjadřovat v osobním, veřejném a pracovním životě. Rozumí autentickým textům, umí se odpovídajícím způsobem vyjádřit písemně.

Platnost:

Certifikát je uznáván jako potvrzení jazykových znalostí na pokročilé úrovni zaměstnavateli všech německy mluvících zemí. Vysvědčení dále prokazuje jazykové znalosti studentů při ucházení se o studium na univerzitě nebo vysoké škole v zahraničí a jsou osvobozeni od přijímacích zkoušek z daného jazyka.

Zkouška:

Certifikát se skládá z písemné a ústní části. Písemná část obsahuje porozumění čtenému textu, poslech, gramatiku, slovní zásobu, práci s textem a písemný projev - referát na zvolené téma. Ústní část je vykonána formou rozhovoru na běžná konverzační témata. Písemná část trvá 3,5 hod. a ústní 15 minut, jedná se o párovou zkoušku s přípravou 15 minut.

Místo konání zkoušek:

Jazyková škola Hello, Ostrava

Rozsah:

2 vyučovací hodiny 1x týdně

Celkový počet hodin:

34 vyučovacích hodin / pololetí

Rádi Vám poradíme: Při pochybnostech o vhodné úrovni kurzu Vám rádi poradíme na tel. 599 505 808 nebo v době zápisu (osobně).

Poznámky: Zájemci se mohou hlásit do 1. i do 2. semestru kurzu. Učivo je rozloženo do dvou semestrů, které mohou být navštěvovány v libovolném pořadí. Pro úspěšné složení zkoušky doporučujeme absolvovat oba semestry.

Reference

'Petr H.:' Kurz němčiny navštěvuji v Hello už skoro 2 roky. Příští rok se chystám na mezinárodní zkoušku Goethe – Insitutu, kterou potřebuji pro ...pokračovat

Akce

ZÁPIS DO KURZŮ ZAHÁJEN!

Vyberte si z pestré nabídky kurzů na nový semestr. Zahájení kurzů od 13. 2. 2023. Přihlaste se prosím včas, počet studentů ve skupině je omezen!

Pomaturitní studium

Přemýšlíte, co budete dělat po maturitě? Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu za brzké přihlášení! Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz +

Novinky

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!

Rozšiřujeme náš tým - práce na HPP v Ostravě - Koordinátor/ka jazykových kurzů a v Opavě - Manažer/ka pobočky. Více informací k jednotlivým pozicím najdete ZDE

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

Změňte plány ve skutečnost!

Nové výzvy? Noví kamarádi? Nový začátek? Vice najdete v novém newsletteru.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: prodej@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook