GOETHE-ZERTIFIKAT C1 (úroveň C1)

Osvědčením o zkoušce Goethe-Zertifikat C1 prokazujete, že máte dobré znalosti německého spisovného jazyka. Tyto jazykové znalosti Vám umožňují obšírně a správně se vyjadřovat k mnoha tématům, a to ústně i písemně, a porozumět i obtížnějším textům.

Goethe-Zertifikat C1 je celosvětově velmi známá a zaměstnavatelé ve velmi mnoha zemích si jí vysoce cení jako dokladu o všeobecných znalostech německého jazyka na pokročilé úrovni. Vysvědčení o složení Goethe-Zertifikat C1 osvobozuje v mnoha kurzech, připravujícíh na vysokoškolské studium a na některých německých vysokých školách od přijímací zkoušky z německého jazyka.

Cena zkoušky:

4 500 Kč

Přihláška

Pravidla zkoušky GZ-C1


Přípravný kurz k certifikátu Goethe-Zertifikat C1 (označení v rozvrhu GZ-C1)

Předpoklady:

cca 800 absolvovaných vyučovacích hodin

Jazyková úroveň:

Složením této zkoušky dává účastník na vědomí, že se orientuje ve všeobecném kulturním životě, je schopen porozumět článkům z novin jakéhokoliv druhu. K porozumění textům ovšem není nutná znalost dané problematiky, či historických souvislostí. Prokazuje, že jazyk umí používat, adekvátně se vyjadřovat v osobním, veřejném a pracovním životě. Rozumí autentickým textům, umí se odpovídajícím způsobem vyjádřit písemně.

Platnost:

Certifikát je uznáván jako potvrzení jazykových znalostí na pokročilé úrovni zaměstnavateli všech německy mluvících zemí. Vysvědčení dále prokazuje jazykové znalosti studentů při ucházení se o studium na univerzitě nebo vysoké škole v zahraničí a jsou osvobozeni od přijímacích zkoušek z daného jazyka.

Zkouška:

Certifikát se skládá z písemné a ústní části. Písemná část obsahuje porozumění čtenému textu, poslech, gramatiku, slovní zásobu, práci s textem a písemný projev - referát na zvolené téma. Ústní část je vykonána formou rozhovoru na běžná konverzační témata. Písemná část trvá 3,5 hod. a ústní 15 minut, jedná se o párovou zkoušku s přípravou 15 minut.

Místo konání zkoušek:

Jazyková škola Hello, Ostrava

Rozsah:

2 vyučovací hodiny 1x týdně

Celkový počet hodin:

34 vyučovacích hodin / pololetí

Rádi Vám poradíme: Při pochybnostech o vhodné úrovni kurzu Vám rádi poradíme na tel. 599 505 808 nebo v době zápisu (osobně).

Poznámky: Zájemci se mohou hlásit do 1. i do 2. semestru kurzu. Učivo je rozloženo do dvou semestrů, které mohou být navštěvovány v libovolném pořadí. Pro úspěšné složení zkoušky doporučujeme absolvovat oba semestry.

Reference

'Petr H.:' Kurz němčiny navštěvuji v Hello už skoro 2 roky. Příští rok se chystám na mezinárodní zkoušku Goethe – Insitutu, kterou potřebuji pro ...pokračovat

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook