Frajera bez znalostí jazyka neuděláš!

CAMBRIDGE ENGLISH: JEDNODENNÍ INTENZIVNÍ PŘÍPRAVNÝ KURZ V OSTRAVĚ

20.4. - Připravujete se nyní na Cambridge English zkoušku (KET, PET, FCE, CAE)? Plánujete ji někdy do budoucna? Chcete vědět, na co přesně se máte u zkoušky zaměřit pro jednotlivé části? Přihlaste se na jedinečný jednodenní intenzivní přípravný kurz, který se koná pouze v září za nejvýhodnější cenu.

UVAŘTE SI KURZ Z VLASTNÍCH INGREDIENCÍ!!!

20.4. - Jste skupina přátel a rádi byste chodili do kurzu, který by vám časově i obsahově maximálně vyhovoval? Navrhněte si ho sami a my vám jej velmi rádi zrealizujeme. Kontaktujte nás!!!

ČÍNŠTINA - JAZYK BUDOUCNOSTI

1.1. - S ohledem na neustále se zvyšující poptávku po asijských jazycích se i u nás zastavila Česká televize, aby natočila krátký příspěvek o naší výuce čínského jazyka pro pořad Události v regionech. Můžete zhlédnout v reportáži od 20:40 minuty. Už jste se na tento „jazyk budoucnosti“ přihlásili i Vy?

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte je včas uplatnit.

Nově nabízíme NÍZKONÁKLADOVÉ KURZY - kurzy pro seniory a LIGHT KURZY

Je Vám 55 a více let? Přejete si šetřit časem a penězi? Chcete být stále aktivní a učit se novým věcem? Připravili jsme pro Vás kurzy šité na míru, přizpůsobili jsme tempo a styl výuky. Nyní máte možnost setkávat se se svými vrstevníky v našich LIGHT kurzech a kurzech 55+ .

RODILÝ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

V současné době hledáme do našeho týmu rodilého mluvčího pro výuku anglického jazyka v Opavě. Currently looking for a native speaker of English language.
POŽADUJEME:
• vynikající znalost jazyka

• profesionální přístup

• příjemné vystupování

• prokazatelnou praxi v oboru výuky cizích jazyků

Životopisy prosím zasílejte na opava@hello.cz. Těšíme se na spolupráci.

PŘIPOJENÍ WI-FI

Pro studenty a kurzisty je zcela zdarma dostupné wi-fi připojení.

Akce

MÁŠ MATURITU V KAPSE?

Zvládli jste maturitu z angličtiny? Udělejte si teď, dokud máte vše v hlavě, mezinárodní zkoušku Cambridge English!

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

ZÁPIS DO LETNÍCH KURZŮ!

Začínáte? Nebo se naopak chystáte na certifikát? Chcete zkusit nový jazyk? Potřebujete více mluvit? Pro každého z vás máme žhavou nabídku! Přihlaste se nyní do letních celoprázdninových nebo intenzivních kurzů.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook