Naši lektoři v Brně

Učili Vás? Nebo se právě chystáte do našich kurzů a zajímá Vás, kdo Vás bude učit?
Přečtěte si profily některých našich brněnských lektorů, možná jste o nich nevěděli, že...

Angličtina

Pavla Nováková

Pavla-Novakova.jpgK jazykům měla Pavla kladný vztah už jako malá a tato náklonnost se během dlouhých let školní docházky a dalších studií dále prohloubila natolik, že se rozhodla věnovat se jim i v profesním životě. Je absolventkou magisterského programu Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední školy na FF MU a v současné době se pomalu ale jistě blíží i k ukončení studia překladatelství tamtéž. Vlastní certifikát CPE a absolvovala kurz CELTA (pass B). Pavla ráda tráví svůj volný čas s přáteli a rodinou, výlety, cestováním, ale i sledováním filmů či seriálů a četbou.

Martin Vokoun

Vokoun.jpgMartin vystudoval anglickou filologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity, kde v současné době pokračuje studiem učitelství pro střední školy. Současně studuje bakalářský program Podniková ekonomika a management na Ekonomicko-správní fakultě MU. V nedávné době Martin úspěšně dokončil kurz pro učitele angličtiny CELTA. Jeho záliba v cizích jazycích započala už na základní škole, kdy se poprvé setkal s němčinou, pokračovala na gymnáziu, kde přišla jako hlavní jazyk angličtina a vedlejší francouzština, a vygradovala na vysoké škole, kde absolvoval semináře španělštiny a japonštiny. Výuce angličtiny se věnuje už několik let a na svém účtu má všeobecné i specializované kurzy pro začátečníky až pokročilé. Volný čas rád tráví ve společnosti přátel a blízkých, čtením nebo sledováním filmů a seriálů.

Tomáš Varga

Tomáš-Varga.pngTomáš úspěšně ukončil magisterské studium anglické filologie a učetelství anglického jazyka pro střední školy na Katedře anglistiky a amerikanistiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Zájem o jazyky začal u něho relativně pozdě, a to až po ročním studijním pobytu na britské střední škole, kde úspěšně absolvoval zkoušku IELTS. Po návratu z Británie se rozhodl věnovat angličtině hlouběji. Během studia zjistil, že angličtina a celkově jazyky se dají učit jinak, než tomu bylo na střední škole. Svou učitelskou dráhu začal výukou individuálních hodin nejen angličtiny ale i matematiky a informatiky. Mezi jeho aktuálně největší profesní úspěchy patří získaní certifikátů CPECELTA (pass B). Mezi jeho záliby patří čtení knih, sledování seriálů, společenské besedy s přáteli a v nemalé míře i IT.

Slavomír Gorbár

Slavomír se výuce jazyků věnuje od roku 2008, poté co ukončil studium učitelství anglického jazyka a literatury a tělesné výchovy. Má bohaté zkušenosti nejen s výukou kurzů všech úrovní a zaměření, ale také s výukou angličtiny na středních školách. Ve svém volném čase se věnuje sportu, tancování a četbě. Slavomír opakovaně pracoval jako delegát na Maltě a ve Velké Británii. Cestování a poznávání nových míst také patří mezi jeho oblíbené činnosti.

Lucie Doležalová

Lucie je absolventkou studia anglické filologie na FF MU, kde současně take studuje učitelství anglického jazyka pro střední školy. Studium jazyků se však věnuje již od dětství, kdy se začínala učit kromě angličtiny také němčinu, na střední škole francouzštinu, na vysoké ruštinu a na výměnném pobytu v Belgii také holandštinu. Výuce angličtiny se věnuje již od bakalářského studia a vedla jak předškolní děti, tak kurzy pomaturitního studia nebo individuální lekce pro dospělé různých úrovní. Nyní také úspěšně absolvovala kurz CELTA. Ráda se neustále vzdělává a získává nové zkušenosti z různých kultur a to především díky vášni v cestování. Ve svém volném čase nejraději sportuje, sleduje filmy nebo se věnuje výuce tance

Zuzana Skotáková

Zuzana-Skotáková.pngCizí jazyky ji baví již od dětství. Na filozofické fakultě Karlovy Univerzity nakonec studovala překladatelskou angličtinu a arabistiku, po ukončení studií pokračovala na religionistice v Praze a později na doktorátu i v Brně. Zjistila však, že výuka angličtiny a arabštiny ji baví ze všeho nejvíc. Je to úžasná možnost být v kontaktu s lidmi, předávat jim své znalosti a sledovat jejich pokroky. A hlavně je to většinou úžasná zábava. Individuální kurzy začala vést již za studií, učila dospělé i děti a také dnes nejraději kombinuje výuku dětských kurzů s výukou kurzů dospělých různých úrovní. Ve svém volném čase zase učí (a cvičí) čchi-kung Orla v hnízdě. Dál miluje cestování, studijně, případně pracovně, jsem strávila dlouhý čas v Egyptě, Jordánsku, Anglii a na Srí Lance.

Kateřina Krhovská

Krhovska.pngKatka vystudovala lektorství anglického jazyka a učitelství angličtiny pro ZŠ a JŠ na Pedagogické fakultě MU v Brně. Čtyři měsíce studovala v Dánsku. Výuka angličtiny ji baví, protože je to rozmanitá a kreativní práce, při které se člověk stále rozvíjí a učí něco nového. Ve volném čase se Katka venuje především sportu. Mezi její oblíbené sporty patří florbal, plavání, cyklistika a turistika. Ráda také chodí na procházky do přírody. Dále se věnuje zpěvu, hře na kytaru. Studium dalších cizích jazyků, četba, psaní básní a cestování je nedílnou součástí jejího života.

Nemčina

Veronika Pospíšilová

Získala velmi kladný vztah k jazyku už od útlého věku, díky svému otci, který žil velmi dlouhou dobu v Německu. Úspěšně vystudovala Univerzitu Palackého Olomouc učitelství pro ZŠ německý jazyk-občanská výchova. Veškeré volné chvíle trávila a tráví u rodiny ve Švýcarsku, což ji vedlo a vede k neustálému zdokonalování jazyka a kontaktu s nejen německy mluvícím prostředím. V roce 2010 nastoupila jako učitelka na SŠ, kde působí až do současnosti, po nástupu do zaměstnání začala studovat na Univerzitě Palackého učitelství německého jazyka pro SŠ a speciální pedagogiku na Ostravské univerzitě, které úspěšně zakončila. Velmi ráda cestuje, věnuje se naplno svému povolání, dále se vzdělává, hraje v ochotnickém divadle, čte, relaxuje u dobré muziky a filmu. Velmi ji naplňuje její práce, která je současně i jejím koníčkem. Jak totiž řekl Thomas Alva Edison: „Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézat zalíbení v tom, co děláme“.

Veronika Janáčková

Veronika-Janáčková.png Veronika se němčině začala intenzivněji věnovat již na základní škole a to především díky skvělé paní učitelce. Následovalo gymnázium, které rozhodlo…Její dráhou se stala němčina! Vystudovala obor Učitelství německého jazyka pro základní a jazykové školy na Pedagogické fakultě MU v Brně. Během studií absolvovala půlroční studijní stáž v německém Magdeburgu na Otto-von-Guericke-Universität. Ještě před vysokoškolským titulem získala i mezinárodně uznávaný certifikát Österreichisches Sprachdiplom C1 Oberstufe Deutsch na Österreich Institut Brno. Výuce němčiny se věnuje již nějakou dobu a tato práce ji velice „chytla“. Má to štěstí, že ji němčina nejen živí, ale je i jejím největším koníčkem.

Věra Černá

Věra je absolventkou FF MU a během studia využila možnosti strávit také několik měsíců na univerzitě v Německu. Věra má ráda německou kulturu, literaturu, ale i přírodní krásy německy mluvících zemí, s čímž vším se snaží své studenty během výuky němčiny seznámit.

Španělština

Patrik Sedlák

Patrik se lektorství španělského jazyka věnuje od roku 2010. V současné době je studentem španělského a italského jazyka a literatury na filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Patrik úspěšně absolvoval španělský certifikát DELE a španělskou maturitu. Ve svém volném čase se věnuje tanci, který tančí závodně.

Kristýna Bradová

Kristýna-Bradová.pngKristýna se specializuje na španělský jazyk od roku 2008. V současné době je studentkou magisterského oboru učitelství španělského jazyka a literatury na filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Kristýna se zaměřuje jak na individuální kurzy, tak na skupinové včetně přípravných kurzů k certifikátu DELE. Věnuje se také anglickému jazyku a úspěšně absolvovala certifikát CAE. Ve svém volném čase se věnuje jazykům, cestování a tanci.

Kristýna Anderlová

Kristýna vystudovala bilingvní španělské gymnázium v Brně a ve studiu španělštiny pokračovala i na vysoké škole studiem oboru Španělský jazyk a literatura na FF MU. Má certifikát DELE, od roku 2099 pracuje každé léto ve Španělsku, v Katalánsku, minulý rok strávila na studijním stipendijním pobytu v Madridu na Universidad de Carlos III de Madrid. Ve volném čase se věnuje studiu dalších jazyků - italštiny, francouzštiny a angličtiny a sportu - je instruktorka aerobiku a od malička věnuje i jízdě na koni, jejím dalším velkým hobby je cestování.

Aneta Trpáková

Aneta-Trpáková.pngSvůj život by nejraději strávila na cestách a poznala tak celý svět. Právě díky tomu se věnuje cizím jazykům. Mluví plynně anglicky a francouzsky a v současné době se učí také španělsky. Několik měsíců žila ve Velké Británii, Švýcarsku a Belgii. Největší cestovatelské dobrodružství zažila v Indii. Anetinou vášní je sport, bez kterého nedokáže fungovat. Ve volných chvílích se ráda věnuje četbě.

Italština

Simona Doušková

Simona vystudovala obor Italský jazyk a literatura na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a na Univerista della Tuscia v Itálii. Výuce italštiny se věnuje již přes 13 let a kromě výuky ji baví cestování a poznávání nových kultur. Simona se také zajímá o gastronomii, víno a převážně italskou literaturu.

Ruština

Petra Dvořáková

Petra vystudovala filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a jeden semestr absolvovala také na Státní univerzitě v Petrohradě. Zájem o ruský jazyk, historii, kulturu a touha vracet se do Ruska ji přivedli k práci průvodce, které se po studiích věnovala. Od roku 2008 se živí jako lektorka ruštiny a učitelka dějepisu na střední škole. Ve výuce se snaží své studenty nejen naučit co nejlépe jazyk, ale také jim přiblížit osobitost ruské kultury a tamního životního stylu. Ve volných chvílích si ráda rozšiřuje své znalosti ruštiny, vzdělává se, zajímá se o ruskou literaturu a historii. Nejlepším odreagováním je pro ni cyklistika a lyžování.

Čínština

Mikuláš Nozar

Pro studium čínštiny se Mikuláš rozhodl díky své dlouholeté zálibě v kung fu a asijské kultuře. Čínský jazykový systém jej zcela pohltil a při příležitosti vycestovat na roční studijní stáž do Číny neváhal. Věděl, že bude mít možnost poznat i jiné aspekty čínské mentality, které jsou mnohdy důležitější než znalost znaků a gramatiky. V současné době je, hned po výchově dvouletého syna, jeho největším koníčkem asijská desková hra GO, ve které v Číně dosáhl třídy prvního amatérského danu.

Reference

Martina P.: Měli jsme skvělou učitelku angličtiny. Hodiny mě bavily, hráli jsme hry a hlavně jsem se konečně rozmluvila. Angličtinu potřebuju, končím vysokou ...pokračovat

Akce

Vážení a milí studenti,
vzhledem k dalšímu opatření vlády zůstávají učebny jazykové školy uzavřeny do 11. 4. 2020. Řada kurzů přešla na online výuku, jak nám doporučilo ministerstvo školství. Děkujeme vám všem, kteří jste se do tohoto způsobu výuky zapojili a využíváte stávající možnosti. Za všechny vaše podněty a podporu děkujeme.
Po ukončení mimořádných opatření budou kurzy dále pokračovat prezenční formou v učebnách jazykové školy. Hodiny, které se neuskutečnily (prezenční, ani online formou) proběhnou po domluvě s lektory v náhradních termínech. Navíc jsme pro kurzy, které přešly na online výuku, připravili bonus, v podobě několika hodin navíc, jako poděkování za věrnost a flexibilitu v tomto období. Studentům kurzů, které v tuto chvíli neprobíhají v žádné podobě, nabídneme po skončení vládních opatření adekvátní náhradu za neuskutečněnou výuku.
Děkujeme vám všem za podporu a přejeme pevné zdraví!
Vaše Hello

Skype výuka

V pondělí 16.3.2020 zahajujeme skype výuku na dálku z pohodlí domova, kanceláře... Chci se přihlásit

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

V létě číhá angličtina.... i tam, kde byste ji nečekali

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook