Naši lektoři v Ostravě

Učili Vás? Nebo se právě chystáte do našich kurzů a zajímá Vás, kdo Vás bude učit?
Přečtěte si profily některých našich ostravských lektorů, možná jste o nich nevěděli, že...

Aleš Bednárek

A.-Bednárek.png Aleš působí v JŠ Hello zhruba třetím rokem, nicméně nedostatek zkušeností s vedením výuky plně vynahrazuje jeho znalost anglického jazyka a zápal, se kterým se pouští do své práce. V minulosti měl možnost vycestovat do zahraničí za účelem prohloubení znalostí anglického jazyka. Poté byl zaměstnán ve firmě, kde tyto znalosti mohl úspěšně uplatnit. Mezi jeho záliby patří četba knih v původním znění a učení se novým jazykům. Do budoucna by se Aleš rád začal plně věnovat japonštině a opět vyrazil zdokonalit své jazykové schopnosti do zahraničí.

Jana Borikova

jana boriková.png Výuce jazyků se Jana věnuje od roku 2003, kdy se po přestěhování do Ostravy stala lektorkou naší JŠ. Po ukončení studia Žurnalistiky a Rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci odjela na rok do Bostonu v Massachusetts. Tento svůj pobyt završila v roce 2000 úspěšným složením certifikátu TOEFL. V srpnu 2015 ukončila obor Angličtina pro školskou praxi na Slezské univerzitě v Opavě. V současné době učí angličtinu na střední škole. Zkušenosti má s různými druhy kurzů (firemní, individuální, veřejné, pomaturitní; obecná i obchodní angličtina) a všemi věkovými kategoriemi. Velmi ráda vymýšlí mnemotechnické pomůcky pro snadnější zapamatování různé slovní zásoby, gramatiky či výjimek. Učí v duchu J. A. Komenského a jeho školy hrou! Volné chvíle se snaží trávit s rodinou a přáteli, nejlépe v pohybu. Miluje moře a studium dalších jazyků. Před vaší dovolenkou do Řecka si s Janou určitě domluvte nějakou hodinu řečtiny . :)

Svatava Kretková

Absolvovala magisterské studium německé filologie a historie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 1999 vyučuje německý jazyk na jednom z ostravských gymnázií a věnuje se soukromé výuce především obecného jazyka. Dlouhodobě spolupracuje jako externí učitelka s Filozofickou fakultou Ostravské univerzity na didaktické přípravě budoucích adeptů učitelského řemesla. Na svém kontě má více než dvacet přeložených titulů z oblasti německé fantasy a detektivní literatury. Ráda pravidelně navštěvuje německy mluvící země, ať už pracovně nebo soukromě. Ve volném čase sportuje, čte a věnuje se rodině a přátelům.

Jakub Nohavica

Brázdí zejména vody tlumočnictví, jež zároveň do nemalé míry ovlivňuje tok jeho hodin. V těch zakotvuje primárně v pokročilých aspektech písemného i mluveného projevu. Stěžejní náplní jeho výuky bývá bouřlivá diskuze na nejrůznější společenská témata, jejichž prostřednictvím chce studentům předat: „ … že jazyk je pouze vírem vhodně zvolených slov a gramatických konstrukcí, které však k tomu, aby se v něm cítili jako ryby ve vodě, zdaleka nestačí.“

Pavel Pěnčík

pencik_detail.jpg Pavel působí jako lektor němčiny od roku 1996. Odborně se zaměřuje na výuku kurzů s profesní orientací, jeho cílem je vyučovat i složité oblasti slovní zásoby a gramatiky zábavně a záživně. V posledních letech je oprávněn zasedat v komisi německých jazykových certifikátů Goethe Institutu. V rámci své činnosti často překládá odborné texty se zaměřením na techniku, smluvní vztahy a životní prostředí, jakož i tlumočí. Volný čas nemá, pokud už, věnuje se zahradě a fotografování. V budoucnosti by se rád zlepšil v angličtině a ruštině.

Jiřina Slaměnová

Působí v JŠ Hello jako lektorka anglického jazyka od roku 2006, kde začala učit už v době studií na VŠ. Za tu dobu nasbírala hromadu zkušeností v pomaturitním studiu, veřejnostních, firemních i individuálních kurzech, krátce i výukou malých dětí v dětských kurzech. Výuka anglického jazyka je její oblíbenou činností, kterou nepřerušila ani mateřská dovolená. Strávila několik sezón v USA v rámci programu Work & Travel, kde si vyzkoušela pracovat jako housekeeper, recepční, shop assistant, lifeguard nebo ošetřovatelka invalidního člověka. V rámci těchto pobytů se snažila procestovat co nejvíce z východního pobřeží USA. Miluje cestování, její nejoblíbenější zemí je Vietnam, který procestovala s manželem z Hanoje až na ostrov Phu Quoc na vlastní pěst. Ve svých hodinách přistupuje ke studentům s pochopením a citem.

Eliška Suchánková

Eliška-na-web.jpg Eliška působí jako lektor angličtiny od roku 2005. V roce 2009 získala na Ostravské univerzitě v Ostravě magisterský titul v oboru anglický jazyk a historie pro střední školy, od té doby působí jako lektorka na plný úvazek. Baví ji zejména výuka pomaturitního studia, ale učí i kurzy pro veřejnost, firemní kurzy a individuály. Angličtině se věnuje i ve svém volném čase – dělá korektury, překlady, čte a píše povídky, ale učí se i německy. V dětství strávila čtyři a půl roku v Austrálii, kde chodila do školy.

Karin Trinčková

K.-Trinčková.pngKarin vystudovala německý jazyk, ruský jazyk a zeměpis. V rámci studia i profesního vzdělávání se účastnila jazykových pobytů v Rusku a Německu, připravuje studenty k maturitě nebo k absolutoriu, rovněž vede kurzy pro dospělé. Němčina je pro ni jazykem č.1! Domluví se s ní v různých částech světa, hodně jí fandí a věří, že v rámci Evropy může soupeřit s angličtinou. V tomto duchu vede také své studenty a klienty.

Petra Valíčková

Petra-Valičková.png Anglický jazyk Petra vyučuje již od roku 2003. Anglicky se naučila mluvit v Jihoafrické republice, kde emigrovala se svou rodinou v 6 letech. Docházela do místní školy a dokončila základní vzdělání. Poté se vrátila do České republiky. Jejími studenty jsou úplní začátečníci (A1) až po velmi pokročilé (C1). Aktivně každým rokem připravuje studenty jak na mezinárodní zkoušky (PET, FCE, CAE, BEC), tak i na Státní maturitu. Soustředí se hlavně na mluvení/konverzaci a porozumění jazyku. Jejím heslem je, že vyplňovat cvičení v učebnici zvládne každý sám, ale něco říci v cizí zemi nebo si popovídat s cizincem, to už chce trénink! Ve volném čase (kterého příliš nemá, protože nedokážu říci NE na žádnou nabídku učit :) ) jezdí na koni a tráví čas se svými přáteli a rodinou.

Reference

Martina P.: Měli jsme skvělou učitelku angličtiny. Hodiny mě bavily, hráli jsme hry a hlavně jsem se konečně rozmluvila. Angličtinu potřebuju, končím vysokou ...pokračovat

Akce

JEDINEČNÁ NABÍDKA!

Pro všechny, kteří to myslí s jazyky vážně, jsme připravili jedinečnou akci. Objednejte si do 30. 6. kurz na celý rok s exkluzivní slevou 20% na kurzy pro dospělé a 25 % na kurzy pro děti, zaplaťte do 30.8. a ušetřete až 2500Kč. Akce platí pouze na skupinové kurzy.

INDIVIDUÁLY SE V LÉTĚ VYPLATÍ (AKCE 10 + 2 ZDARMA)

V období od 15. 6. do 15. 9. si při koupi balíčku individuální výuky odnesete jako bonus dvě hodiny zdarma.

CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA A OBJEVNÁ VYCHÁZKA OBJEV OSTRAVU!!!

V červnu se v Hello budou dít věci. Přijďte s námi objevit krásy Thajska v rámci cestovatelské přednášky nebo Objevit Ostravu jinak. Registrace ZDE.

LÉTO S HELLO

Ani o prázdninách nemusíte na jazyky rezignovat. Připravili jsme pro vás krátké týdenní, ale o to intenzivnější varianty nejžádanějších jazyků a úrovní. ZDE.

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.

POMATURITNÍ STUDIUM

Přemýšlíte, co budete dělat po maturitě? Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu za brzké přihlášení! Více informací

PRO PEDAGOGY

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz


Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook