Reference

Reference kurzistů z veřejnostních kurzů

Petr H.:
Kurz němčiny navštěvuji v Hello už skoro 2 roky. Příští rok se chystám na mezinárodní zkoušku Goethe – Insitut, kterou potřebuji pro své budoucí zaměstnání ve zdravotnictví v Německu.

Veronika S.:
Italsky jsem se v Hello začala učit, protože každý rok jezdím do Itálie pracovně, tak abych nevyšla ze cviku, tak navštěvuji konverzační kurz.

Jana L.:
Do školy v Hello chodím a učím se základy španělštiny, abych mohla vyjet na prázdniny pracovně do Španělska. Výuka jednou týdně mi vyhovuje, v pohodě stíhám i vysokou.

Martina P.:
Měli jsme skvělou učitelku angličtiny. Hodiny mě bavily, hráli jsme hry a hlavně jsem se konečně rozmluvila. Angličtinu potřebuju, končím vysokou a bez ní se bude hůř hledat práce.

František K.:
Do naší firmy chodí lektor už 2 roky. Potřebuji ruštinu pro svou práci, takže se s lektorem věnujeme právě jen těm tématům, které uplatňuji každý den.

Reference kurzistů z firemních kurzů

Tomáš P.:
Studium anglického jazyka je u nás ve firmě velmi intenzivní, lektor nám dává domácí úkoly, takže nás to přinutí pracovat i doma, na což ale často není moc prostoru. Jsem rád, že lektor dochází přímo do naší kanceláře. Je to pro mě velká časová úspora.

Zpět na všechny reference

Reference kurzistů z individuálních kurzů

Markéta H.:
S kamarádkou Pavlou jsme si zaplatily individuál. Byly jsme na tom stejně tragicky a potřebovaly jsme zabrat. Podělily jsme se o hodinovou sazbu napůl a díky super lektorovi jsme už po pár lekcích cítily výrazný posun. Nejlepší bylo, že jsme se u toho i dost nasmály...

Zpět na všechny reference

Reference účastníků projektu S jazykem za úspěchem

Vratislava Musilová, (JŠ Hello, Ostrava):
Kurz byl velice zajímavý a přínosný, metoda Jolly Phonics je něco, co mi při výuce angličtiny u menších dětí již delší dobu chybělo. Paní lektorka vše srozumitelně vysvětlila a prakticky předvedla, také nás seznámila s dostupnými publikacemi, materiály a internetovými stránkami k této metodě. V průběhu i na závěr kurzu bylo dost prostoru na dotazy a podněty ze strany účastníků kurzu. Celkové hodnocení: výborně ;)

Plačková Jana, (Jazykové gymnázium P.Tigrida, Ostrava):
Chtěla bych moc poděkovat za vysokou úroveň kurzů a přátelské prostředí, ve kterém probíhaly. Všechny vzdělávací aktivity splnily mé očekávání a účast na nich rozhodně nebyla ztraceným časem.

Nováková Taťána, (Jazykové gymnázium P.Tigrida, Ostrava):
Již jsem absolvovala třetí kurz (TKT, ECDL, On-line aplikace) z vaší nabídky a opět jsem byla velmi spokojená s jeho úrovní: profesionální výkony pana lektora Martina Pochyly, bezchybná organizace. Kurz byl pro mě jistě přínosem, informace, které jsem obdržela povedou k zefektivnění mé práce s počítačem.

Franková Ivana, (VOŠ Goodwill, Frýdek-Místek):
Náš pan školitel kurzu ECDL byl opravdu výborný, styl jeho výuky a způsob vysvětlování byl tak dobrý, že jsem věděla o čem hovoří a co je třeba udělat! Opravdu to stálo za to, tak kvalitní kurz se málo vidí a všem ho s nadšením doporučuji.

Moravcová Lucie, (Mendelovo Gymnázium, Opava):
Ráda bych poděkovala za velmi přínosné kurzy, ECDL a Online aplikace. Kromě kvalitně připravených a vedených kurzů jsem byla velmi příjemně překvapená vstřícnou atmosférou a prostředím ve vaší škole. Takto strávené dva týdny dovolené předčily mé očekávání, byly mi velkým přínosem a jsem si jistá, že zefektivní mou práci. Děkuji a těším se na další kurzy s vámi.

Slowiková Renáta, (ZŠ s výukou polského jazyka, Karviná):
Moc děkuji za skvělý TKT kurz. Moc se mi u Vás líbilo a ráda se i v budoucnu zúčastním Vašich kurzů.

Lipovská Jana, (ZŠ Mládí, Orlová):
Kurz TKT a ECDL mi osvěžil některé dávno zapomenuté informace a pomohl se opět posunout o krok dopředu v tom, co dělám a jak vyučuji. Motivoval mne pro další práci. Kontakt s dalšími kolegy z  oboru byl taktéž velkým přínosem, protože jsme si mohli vyměnit či sdílet názory na výuku v mimoškolním prostředí. I to napomohlo tomu, že v obou kurzech panovala skvělá atmosféra. Všichni lektoři byli skvěle připraveni, reagovali na naše dotazy, ochotně nám pomáhali. Celý realizační tým si zaslouží obrovskou pochvalu, protože vše bylo perfektně připraveno a probíhalo bez jakýchkoliv komplikací.

Miluše Grossmannová, (Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello, Ostrava):
Doposud jsem neabsolvovala obsahově zajímavější, informačně plnější, formálně výborně zvládnutější kurz, než byly ICT kurzy s panem Pochylou! Je to skutečně jiná úroveň, než povinné kurzy, které organizovaly jiné instituce nabízející DVPP.

Zdeněk Feber, (ZŘ - Základní škola a Mateřská škola Albrechtice):
O prázdninách jsem navštívil týdenní kurz ECDL, který byl zakončen mezinárodní zkouškou. Nejprve jsem přemýšlel, jestli mi nebude líto týden a ještě k tomu o prázdninách sedět v lavicích u PC, když bude teplo, pěkně a volno. Ale nelituji. Kurz pořádala jazyková škola Hello. Nejprve jsem myslel, že je pouze pro učitelé jazyků, později jsem zjistil, kolik kurzů a akcí tato škola podniká. Celý kurz ECDL byl velice dobře zajištěný, výborný lektor, bylo o nás postaráno i s občerstvením i obědem. Lektor byl vtipný, velice příjemný a dovedl vše vysvětlit. Takže s kurzem jsem byl velice spokojený, moc pomohl a na závěr, přestože tyto kurzy a zkoušky jsou dost drahé, vše bylo zdarma. Děkuji škole Hello.

Zpět na všechny reference

Reference účastníků projektu Školka nové generace

Simona Dziehlová, (MŠ Šoupala, Poruba):
Jako účastník workshopu Dovednosti pedagoga s interaktivní tabulí jsem byla příjemně překvapena, zabavena. Patřím nyní k nadšencům interaktivní tabule. Chtěla bych poděkovat paní Petře Ocelkové, která měla zájem a trpělivost nám podat perfektní výklad k interaktivce, jako začátečníkům. Bylo to vše velmi zajímavé, chytlavé a také nechyběla legrace, což dodalo volnější průběh všeho. U mých konzervativních kolegyň, které byly na školení se mnou, se také prolomila bariera interaktivní tabule! Díky za vše a pokud by probíhaly další, vzdělávací věci, ohledně interaktivky, ráda přijdu. Budu usilovat o to, abychom pro naší MŠ získali interaktivní tabuli.

Miluše Grossmannová, (Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello, Ostrava):
Doposud jsem neabsolvovala obsahově zajímavější, informačně plnější, formálně výborně zvládnutější kurz, než byly ICT kurzy s panem Pochylou! Je to skutečně jiná úroveň, než povinné kurzy, které organizovaly jiné instituce nabízející DVPP.

Účastníkům workshopu ¨Zahrada¨ se všechno líbilo: projekt---školka-nové-gener.jpg

  • Všechny aktivity byly podnětné (zahrada na stojato, obtisky květin, fotokopie předmětů, práce s vodou
  • Všechny inspirace super přínosné
  • Perfektně připravené, zapojení všech, využitá každá minuta,skvělý nápad 3 rozdělení pomocí čichu

Zpět na všechny reference

Reference účastníků projektu Moderní lektoři

Jana Pačesná a Lucie Štecová:
Seminář interaktivních tabulí byl perfektní a paní lektorka také.

Jana Kavková:
Děkuji mockrát za skvělé školení Digiportfolio, lektor nabušený vědomostmi, téma super – zcela netušené souvislosti, občerstvení výborné!! Výsostná spokojenost.

Ludmila Heraltová:
Děkuji za možnost zúčastnit se skvělého kurzu výuková videa. Díky vynikajícímu a trpělivému, odbornému výkladu lektora Ing.Aleše Lokaje,PhD. jsem získala řadu nových poznatků a návodů, které využiji ve svém profesním, ale i v soukromém životě.

Veronika Slaninová, (personalistka Model Obaly a.s.):
Kurz byl pro mě velkým přínosem, ne jenom z hlediska lektorek, které byly zábavné a dokázaly udržet moji pozornost i o víkendu, ale taky pro mě byla přínosná celá skupina -různé typy lektorů. Velmi se mi líbily zpracované materiály ke každému výukovému modulu, které jak jsme zjistila později od mé kolegyně, která byla na podobném kurzu, standardem určitě nejsou.Nejméně záživné pro mě asi bylo asertivní chování (ať vás jen nechválím ;)). Zajímavé pro mě bylo vidět dvě lektorky „v akci“ jelikož jsem podobnou zkušenost zatím neměla. Techniku SCARF mám stále živě v paměti a také nějaké ty ICEBREAKRY a hry jsem si zapamatovala. Zajímavé bylo pro mě nechat se nahrát na video a následně poslouchat zpětnou vazbu, co změnit, co vylepšit, co je v pořádku. Také bylo fajn vyzkoušet si dávat zpětnou vazbu a naučit se i techniky, jak ji správně, nenásilně podat. Ještě moc oceňuji rozlišení druhů posluchačů.

Gabriela Pilchová, (lektorka):
Pro člověka je nejlepší to, co je přirozené. Přirozeně se člověk odnepaměti učil pozorováním a napodobováním. Většina lidí si pamatuje 10% toho co čte, 20% toho, co slyší, 50% toho, co vidí, 70% toho, co řeknou, ale 90% z toho, co dělají. Hanka s Andrejkou nás toho naučily v kurzu Moderní lektor hodně, protože jsme se učili názornými ukázkami. Nebyla to jen teorie, ale převážně akce.

Pravdík David, (obchodní ředitel, AVÍZO a.s.):
Z kurzu Lektorských dovedností si odnáším jiný úhel pohledu na lektorování a hlavně praktické tipy, okamžitě uplatnitelné v praxi: jak nastavit spolupráci s účastníky (metoda SCARF) a techniky jak dávat a hlavně získávat zpětnou vazbu (nejen od účastníků kurzu, ale taky od obchodního týmu) . Kromě toho mám díky osobní konzultaci s lektorkou Hankou spoustu tipů pro nastavení systému vzdělávání ve firmě. Děkuji :-).

Juránková Gabriela, (moderátorka, lektorka):
Je těžké říct, co pro mě bylo nejpřínosnější. Ještě se mi totiž nestalo, aby mě i z několikadenního kurzu bavilo všechno. Spoustu aktivit zařadím do svého lektorování, bude záležet na konkrétní situaci. Určitě se budu více soustředit na vstupní zvědomění účastníků, jejich motivaci a neustálou zpětnou vazbu.

Kovalčíková Monika, (adiktolog, Poradna Ostrava):
Jsem teprve na startu své "lektorské kariéry" , ale myslím, že jsem díky kurzu vykročila správným směrem... Zjistila jsem, že lektor je skoro bůh. Je toho tolik, co by si měl uhlídat, aby zaujal, motivoval a obohatil studenty! Mě nejvíce oslovila rychlá technika pro sběr nápadů a informací "2-6-4", metoda "sněhové koule" a kreativní možnost jak získat zpětnou vazbu, kterou jsem si pojmenovala "cesta kurzem". Velmi potřebným a příjemným doplňkem pro mě byla konzultace s lektorkou Hankou Hlaváčkovou. Získala jsem cenná doporučení a konkrétní nápady jak sestavit a oživit mou přednášku.

Švejdová Kateřina, (pedagog, ZŠ Ostrčilova):
Nejcennější z kurzu Lektorských dovedností pro mě jsou nové metody výuky (zavedla jsem například brainwritting), konkrétní zpětná vazba pro mě od ostatních účastníků i lektorek a metoda SCARF. Ve školství se pohybuji již 20 let a musím říct, že před dovednostmi lektorek smekám!

Králová Věra, (lektor, Ostravská Univerzita):
Z Lektorských dovedností si odnáším poznatek, že na lektorovi záleží, jaká je skupina. Nejpřínosnější pro mě bylo téma zpětné vazby, konkrétní techniky jak ji získat a praktické situace asertivního jednání.Jsem také vděčná za konzultaci, kdy tam lektorka byla pouze pro mě. Mohla jsem se soustředit pouze na svůj problém se skládáním programu výukového dne – pouze na věci, které mi nebyly jasné, či jsem si s nimi nevěděla rady.

Musil Aleš, (lektor dalšího vzdělávání, Škola manažerského rozvoje):
Všechny části kurzu Lektorských dovedností byly velmi přínosné pojetím, tématy i lektory, kteří jsou erudovaní. Odnáším si spoustu nových nápadů, jak zlepšit a obohatit vlastní lektorskou činnost.

Suchánková Eliška, (JŠ Hello, Ostrava):
Kurz Lektorské dovednosti stál za čas, který jsem mu věnovala. Lektoři kurzu byli dokonale připraveni. V kurzu panovala přátelská pracovní atmosféra, s kolegy jsme navzájem navázali intenzivnější spolupráci. U některých aktivit jsem překonala sama sebe, což mě profesně posunulo a donutila jsem se zamyslet na situacemi, které jsem dříve až tak neřešila.

Čížková Klára, (JŠ Hello, Ostrava):
Pro mě, neučitele, kurz Lektorské dovednosti znamenal přístup k praktickým informacím, jak systematicky přistupovat k výuce a na co nezapomínat. Celkově jsem získala mnoho poznatků, jak svoji výuku vylepšit, zpříjemnit a zefektivnit pro studenty.

Nešutová Hana, (lektorka anglického jazyka):
Na kurzu Lektorských dovedností jsem si uvědomila, jak důležitá je motivace studentů (aby věděli proč a nač se konkrétní látku učí) a jak může ovlivnit atmosféru ve třídě. Metoda SCARF mi teď pomáhá zvládnout lépe obojí. Kurz byl naprosto profesionální, vše podložené a pečlivě připravené, dokonalé pracovní listy.

Nohavica Jakub, (JŠ Hello, Ostrava):
Upřímně oceňuji veškeré informace, které jsem za dobu trvání kurzu Lektorských dovedností obdržel. Přesto, nejvíce se mi do paměti vryly záležitosti ohledně poskytování zpětné vazby, jelikož je to problematika, které osobně využívám ve své praxi, a seznámení se s různými přístupy mě skutečně obohatilo a dodalo náměty k zamyšlení a sebezdokonalení.

Blata Jiří, (JŠ Hello, Ostrava):
Nejpřínosnější na kurzu Lektorských dovedností pro mě byly všechny aktivity, kde byly role student - učitel. Názorně se ukázalo, jakých chyb se dopouštíme a jak to působí.

Nekorancová Lenka, (JŠ Hello, Ostrava):
Do kurzu Výuková videa jsem se přihlásila ze zájmu o tvorbu a využití pomůcek netradičním způsobem. Moje očekávání byla naplněna po odborné i  praktické stránce, kdy jsme si vyzkoušeli vytvořit vlastní výukové video. Nadchly mne rovněž praktické ukázky práce s moderními programy, které slouží pro úpravu natočeného videa a které jsou uživatelsky velmi přátelské. Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit, jak při výuce využívat nové formy pomůcek a jak se tyto pomůcky naučit tvořit.

Zpět na všechny reference

Reference pedagogů dalšího vzdělávání (DVPP)

Mgr. Milena Walderová, (ředitelka ZŠ gen. Škarvady, Ostrava):
„Začínaly jsme hrou nebo soutěží, kdy jsme měly možnost vcítit se do role žáků, které samy vybízíme k soutěživosti. Parádně jsme se pobavily a zároveň nastartovaly na další aktivitu. Některé kolegyně, které angličtinu neučí, velmi brzy odhodily strach z mluvení a svižně s lektorkou konverzovaly… Kurz nám velmi pomohl nejen po jazykové stránce, ale i metodické. Některé nové nápady jsme hned další den využily při své výuce. Ráda bych poděkovala Jazykové škole Hello za velmi vstřícné jednání, bezvadnou domluvu, moc nám pomohlo, že kurz probíhal u nás ve škole, a těším se na příští rok, neboť jsme se opět přihlásily na další pokračování.“

Nikol Světlíková, (ZŠ A.Jiráska, Dolní Lutyně):
S letní školou pro angličtináře jsem byla maximálně spokojená. Všichni lektoři byli perfektně připraveni a obohatili nás o řadu novinek. Některé nápady jsem již vyzkoušela i v praxi. Materiální zajištění bylo nadmíru uspokojující - o dárcích nemluvě. Já sama se už velmi těším na další ročník, na který zřejmě pojedu i s kolegy z práce. Vykreslila jsem vše v nejskvělejší superlativech a kolegové mi záviděli. :-)

Jana Mizerová (MŠ Staňkova, Ostrava):
Kurz logopedického asistenta - preventisty hodnotím na vysoké úrovni. Připravenost lektorek byla profesionální, teorie byla propojována s praktickými ukázkami. Individuální praxe byla velkým přínosem v oblasti skupinové logopedické péče. Po absolvování kurzu mám spoustu námětů a metodického doporučení k zabezpečení logopedické prevence pro děti předškolního věku. Děkuji za tento kurz.

Kohoutová Šárka (MŠ Staňkova, Ostrava):
Kurz log. asistenta - preventisty hodnotím jako vynikající,poznatky mi budou velmi cenné v další výchovně - vzdělávací práci s dětmi, získala jsem soubor námětů a metodického doporučení log. prevence pro děti předškolního věku. P. lektorky propojovaly teorii s praktickými ukázkami, jejich připravenost byla opravdu profesionální. Děkuji

Nováčková Ivana, (Jazyková škola a ISŠ - COP Valašské Meziříčí):
V průběhu roku 2014 proběhla v naší škole celá řada odborných metodických seminářů pro učitele AJ, z nichž značnou část zaštítila a organizačně zajistila Jazyková škola Hello Ostrava. Všechny tyto semináře byly velmi úspěšné, učitelé byli překvapeni profesionalitou, věcností a připraveností jednotlivých akcí. O aktuálnosti obsahu a kvalitě svědčí i vysoká naplněnost seminářů, nabídka školení nejrůznějšího charakteru dnes totiž školy spíše zatěžuje. Chtěla bych tímto vyjádřit Jazykové škole Hello svůj dík za odpovědný přístup a velmi kvalitní práci. Ač je tato škola svou lokalitou vzdálená, výsledky její práce přispěli ke zkvalitnění výuky AJ i v našem okrese. Díky Vám :-)!

Vladislava Balonová, (UniConsulting, s.r.o., Praha):
Lektor pan Hlaváček mi velmi srozumitelným a přehledným způsobem vysvětlil podstatu finanční analýzy. Díky ucelenému přístupu jsem si zopakovala její podstatu, kterou jsem znala z vysokoškolského studia, a připravila se na její aplikaci v praxi. Školení mohu vřele doporučit!

Vratislava Musilová, (JŠ Hello, Ostrava):
Kurz byl velice zajímavý a přínosný, metoda Jolly Phonics je něco, co mi při výuce angličtiny u menších dětí již delší dobu chybělo. Paní lektorka vše srozumitelně vysvětlila a prakticky předvedla, také nás seznámila s dostupnými publikacemi, materiály a internetovými stránkami k této metodě. V průběhu i na závěr kurzu bylo dost prostoru na dotazy a podněty ze strany účastníků kurzu. Celkové hodnocení: výborně ;)

Bartoňková Iva, (ZŠ A.Hrdličky, Ostrava):
Děkuji za skvělý workshop paní Mgr. Sylvie Dolákové. Byla jsem jejími zkušenostmi s výukou AJ dětí, nápady a přístupem doslova ohromená. Moc se těším na pokračování... Děkuji celému Vašemu týmu za realizaci tolika výborných seminářů pro učitele v rámci DVPP.

Novotná Iva, (ZŠ J. z Poděbrad, Frýdek-Místek):
Seminář Jolly Phonics byl moc dobrý. Po dlouhé době jsem slyšela úplně něco nového. Jsem ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit.

Petr H.:
Kurz DVPP byl bezva. Zaplatil mi ho zaměstnavatel a já jsem si oprášil znalosti AJ

Simona Dziehlová, (MŠ Šoupala, Poruba):
Jako účastník workshopu Dovednosti pedagoga s interaktivní tabulí jsem byla příjemně překvapena, zabavena. Patřím nyní k nadšencům interaktivní tabule. Chtěla bych poděkovat paní Petře Ocelkové, která měla zájem a trpělivost nám podat perfektní výklad k interaktivce, jako začátečníkům. Bylo to vše velmi zajímavé, chytlavé a také nechyběla legrace, což dodalo volnější průběh všeho. U mých konzervativních kolegyň, které byly na školení se mnou, se také prolomila bariera interaktivní tabule! Díky za vše a pokud by probíhaly další, vzdělávací věci, ohledně interaktivky, ráda přijdu. Budu usilovat o to, abychom pro naší MŠ získali interaktivní tabuli.

Miluše Grossmannová, (Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello, Ostrava):
Doposud jsem neabsolvovala obsahově zajímavější, informačně plnější, formálně výborně zvládnutější kurz, než byly ICT kurzy s panem Pochylou! Je to skutečně jiná úroveň, než povinné kurzy, které organizovaly jiné instituce nabízející DVPP.

Účastníkům workshopu ¨Zahrada¨ se všechno líbilo: projekt---školka-nové-gener.jpg

  • Všechny aktivity byly podnětné (zahrada na stojato, obtisky květin, fotokopie předmětů, práce s vodou
  • Všechny inspirace super přínosné
  • Perfektně připravené, zapojení všech, využitá každá minuta,skvělý nápad 3 rozdělení pomocí čichu

Dagmar Havrlantová, (Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb Šilheřovice, s.r.o.):
Vámi pořádaný seminář ke čtenářským dílnám (lektorka Mgr. Žvaková) byl skvělý, vše potřebné a užitečné jsme se dozvěděli. Koncepce a náplň semináře, hlavně pak také osobnost Mgr. Žvakové - vys. erudice, nadšení, sympatický projev - to vše patří zatím k tomu nejlepšímu, co jsem v posledních mnoha letech absolvovala.

Marie Bednářová (ZŠ Bílovec):
S kurzem jsme byly velmi spokojeny, neboť paní lektorka se dobře připravila, v jejím školení se odrazily letité zkušenosti středoškolské vyučující ČJ, zodpověděla všechny otázky, objasnila nejasnosti, a tím jsme všichni získali velmi ucelené informace a celkovou představu o náplni projektu Výzvy č.56, díky.

Šárka Vežranovská (ZŠ Michálkovice):
Kurz mi byl přínosem a čtenářské dílny mě už tolik neděsí. Paní lektorka byla velmi vstřícná, detailně nás zasvětila do tématiky čtenářských dílen, podala nám spoustu užitečných informací, zodpověděla naše případné dotazy a mailem nám poslala vše, co by nám bylo ku prospěchu a mohlo nám v našem budoucím snažení pomoci. Snad se nám dílny podaří a i my přivedeme naše školáčky k aktivnímu čtení.

Miriam Juřicová (lektorka JŠ Hello):
Seminář byl skvělý. Bylo to celkem náročné, udržet tak dlouho pozornost v aj, ale pan Ližička to měl výborně připravené a vůbec jsme se nenudili. Jsem moc ráda, že měl pro nás připravenou i praktickou příručku :-) Opravdu jsem moc ráda, že jsem tam mohla být. A taky jsem měla štěstí, že tam bylo celkem dost rodilých mluvčích :-)

Vzkazy našich studentů z pomaturitního studia pro ty, co se ještě rozhodují

Reference pomaturitní studium

Monika H.:
Kurz angličtiny navštěvuji v Hello už skoro půl roku. Příští rok se chystám na mezinárodní zkoušku Cambridge, kterou potřebuji pro své budoucí zaměstnání ve zdravotnictví v Německu.

Aleš Bednárek.:
Do Hello jsem poprvé zavítal po neúspěšném pokusu dostat se na vysokou školu. Říkal jsem si, že se mi tak aspoň naskytne příležitost zdokonalit si angličtinu a udělat si certifikát, který mi snad v budoucnu pomůže, až se budu ucházet o pracovní místo. Lektoři se do nás pustili s takovým elánem, že nakonec každý, kdo o certifikát usiloval, jej také získal. A toto osvědčení se mi hodilo dřív, než jsem sám předpokládal. Nedlouho po získání certifikátu mi totiž byla nabídnuta spolupráce přímo s Hello a nyní už třetím rokem vedu své vlastní kurzy angličtiny.

Barbora Š.:
Na pomaturitním studiu u jazykové školy Hello se mi nejvíce líbí to, že je zde dobrý kolektiv a dobrá výuka.

Žaneta M.:
Od absolvování střední školy cítím, že jsem se ve znalostech němčiny hodně zlepšila. Dokážu mluvit o čemkoli; sice se sem tam objeví nějaká malá gramatická chybička, ale i tak to stojí za to!

Petr G.:
Přístup lektorů je velmi osobní a přátelský.

Tomáš R.:
Přístup lektorů je v některých směrech inovativní, v jiných stále moc v tzv. školském stylu a la střední škola.

Tereza P.:
Zlepšení po šesti měsících tam je, ale ne nějak extra velké. Ale cítím, že tam je a dokážu lépe komunikovat.

Michaela Č.:
Na pomaturitním studiu u jazykové školy Hello se mi nejvíce líbí učení formou her, které je zábavné a zároveň dokáže naučit. Ve vyučovacích hodinách stále komunikujeme, a tím se zdokonalujeme.

Klára P.:
Největší výhodu mezinárodního certifikátu vidím v tom, že ho mohu uplatnit v mezinárodních kruzích. Ale nejde o certifikát, ale o znalosti, které bych v pomaturitním studiu měla načerpat.

Veronika A.:
Kolektiv ve skupině je perfektní, všichni si rozumíme.

Aneta R.:
Na pomaturitním studiu podnikáme různé hry, které se týkají angličtiny, čteme, posloucháme anglické texty...

Tomáš T.:
Angličtina je světový jazyk, bez kterého se neuplatním v zaměstnání.

Eva K.:
Během pomaturitního studia mám více času na sebe a své přátele.

Jan R.:
Jazykovou školu Hello jsem si zvolil právě pro dobrou cenu, pro sympatický pedagogický sbor.

Terezie D.:
V rámci tohoto studia mi bylo umožněno se perfektně připravit na mezinárodní zkoušky.

Hana D.:
Poznáte nové lidi, nové zážitky. Stojí to za to zkusit.

Ivana H.:
Nemám oblíbenou část, jelikož celá výuka je zábavná a stále získávám nové informace.

Lenka L.:
Nejlepší část výuky jsou hodiny s rodilým mluvčím.

Ivana M.:
Co bychom vzkázali těm, co se ještě nerozhodli? Jazyky jsou hodně důležité.

Soňa R.:
Hlavu vzhůru a hurá do toho.

Zuzana Š.:
Je to taková docela dobrá pohoda. Super, konečně jsem si ujasnila některé gramatické základy, které mi celou tu dobu nikdo nebyl schopen ujasnit.

Martin H.:
Hello jsem si zvolil, protože jsem slyšel dobré reference!

Jiří P.:
Just do it. Now!

Jana Š.:
Do pomaturitka jsem se přihlásila, protože jsem se nedostala na VŠ. Ve škole bylo fajn, angličtinu jsem si zlepšila a na konci roku udělala certifikát.

Tomáš V.:
Ve škole se nás sešla dobrá skupina, takže nás to moc bavilo. S lektory angličtiny jsme se spřátelili a občas se vídáme i teď.

Lucie R.:
Studium pro mě bylo přínosné a lektoři skvělí. Po ročním studiu pomaturitka v Hello jsem se vycestovala do Anglie, kde jsem své získané znalosti uplatnila a ještě více prohloubila.

Představujeme Vám pomaturitní studium v naší škole

Vzkazy rodičů a dětí, kteří s nám absolvovali dětské vzdělávací a zábavné aktivity

Šárka B.:
Koncem července jsem u vlaku zamávala, zatlačila slzu a říkala si, zdali nám náš miláček, zlatíčko bezbranné, které jsme poslali do nepoznaného nebezpečného širého světa, někdy odpustí, že jsme dopustili tolikadenní odloučení. Odpustil. Do dneška zpíváme anglicky – už to skoro umím, stále nás nutí hrát hry naučené na táboře a druží děti z blízkého i dalekého okolí, bez kterých to teď prostě nejde. Kovbojové mi sice na zahradě ničí několikaletou snahu o její zkulturnění, ale to víte, jízda na koni, boj s divokými býky a občasné mučení jedinců u kůlu za zradu přináší oběti. Nicméně vrátil se nám sebevědomý kluk, bohatší o spoustu zkušeností, o krok dále v životě. Díky Vám za nadšení, se kterým jste s dětmi trávili čas, díky za všechny aktivity, které jsme mohli sledovat takřka v přímém přenosu, díky za ty fantastické pochoutky, které asi nejen mě několikrát inspirovaly.

Pavla T.:
Dobrý den. Moc děkujeme za bohatý feedback. Verunka i její kámošky byly nadšené a příští rok chtějí jet zas. Takže se moc těší (a jejich rodiče taky).

Anonymní:
Mnohokráte děkuji za Vaše báječné zprávy z bitvy, opravdu to umíte kouzelně podat. Jsem ráda, že jsme objevili Hello se vším, co k tomu patří. Vy i Vaši kouzelničtí pomocníci máte můj obdiv a velké díky.

Ivana V.:
Dobrý den, dcera Valentinka se vrátila nadšená a příští rok chce jet znovu, takže děkuji za dobře odvedenou práci s dětmi.

Hrubá:
Děkuji za krásný tábor pro dceru, přijela naprosto nadšená a s tím, že příští rok jede zase.

Věra V.:
Hezký zbytek prázdnin a my moc děkujeme za skvělý tábor. :-)

Lenka Ch.:
Ještě jednou děkujeme za syna, protože se mu na táboře líbilo. Jen doufám, že moc nezlobil. Chtěl jet i příští rok, ale to už mu bude 14 let. Tak uvidíme.

Lenka Balarinová.:
chtěla bych vám všem poděkovat za váš čas a péči ve dnech pořádání vědeckého tábora s Hello, Eliška byla nadšená a každý den se vracela se spoustou zážitků.

Světlana Sall.:
Ráda bych Vám všem poděkovala za fantastický čas, který děti na Vědeckém táboře prožili. Crystal I Miles byli nadšeni a těší se na další akce.

Renata Slowiková.:
Chtěla bych vám moc poděkovat za organizaci i průběh tak skvělého tábora. Daniel i Artur přicházeli vždy velice nadšeni a vyprávěli, co zažili. A o tom, že tábor byl skvělý svědčí fakt, že v pátek mi Daniel sdělil, že musí určitě v příštím roce "jet" opět na Váš tábor. Hluboký obdiv a poděkování směřuji všem organizátorům. Opět jsem se přesvědčila, že Hello to prostě umíííííííííííííííííííííí.

Iveta Lichá.:
Ráda bych Vám i všem organizátorům HELLO CASTLE CAMP poděkovala za sebe i dceru Adélu. Na prach jste rozmetali mé obavy spojené s účastí dcery na letním táboře. Tak spokojenou, nadšenou a sebevědomím nabitou jsem ji již dlouho neviděla. Dodnes se zmiňuje jenom v tom nejlepším všem blízkým lidem okolo i o tom, že příští rok pojede znova. Proto děkuji. Děkuji za všechno, za Váš zápal, zájem, energii, za skvělé zážitky, prostě vůbec za vše.
Přeji Vám i  všem zúčastněným mnoho úspěchů, štěstí a pohody v nadcházejícím školním roce i v osobním životě.

Reference účastníků jazykových pobytových kurzů v zahraničí

Jaroslav Prokop - AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o..:
Jazykový pobyt v Londýně splnil všechna má očekávání. Vedle kvalitního lektorského týmu společnosti KKCL musím ocenit i celkovou organizaci kurzu, v provedení Hello Ostrava. Jedinou výtkou, kterou musím zmínit je pouze 14 denní délka pobytu!!!

Hana Hekerová - učitelka ZŠ Hello, Ostrava.:
Kurz angličtiny v Londýně považuji za velmi přínosný. Byla jsem ve skupině s 6 dalšími studenty z celého světa. Kurz byl zaměřen na obecnou angličtinu a na rozvíjení všech jazykových dovedností (reading, writing, listening, speaking), měli jsme přiděleného lektora, který se nám intenzívně věnoval, důsledně zadával a kontroloval domácí přípravu, na hodiny byl perfektně připraven, ke každému studentovi uplatňoval individuální přístup. Ve výuce jsme rozšiřovali angličtinu v obecné rovině, zejména v oblasti slovní zásoby a správné výslovnosti. Cílem bylo zlepšení jazykových znalostí. Za nejvíce pozitivní považuju skvělého a motivujícího lektora a pobyt v anglicky mluvícím prostředí, kdy jsem mohla využívat angličtinu i mimo školní prostředí. Jsem velmi ráda, že jsem poznala okouzlující Londýn a využila, prověřila a rozšířila si znalosti anglického jazyka. Jediné minus vidím v krátké době, zůstala bych mnohem déle.

12270090_10204970329078947_383890103_n.jpg

Reference účastníků jazykových zkoušek Cambridge English

Eva S.:
Syn skládal zkoušku Starters a z jeho hodnocení to byl prima den s hodným lektorem. Před zkouškou panovaly obavy, zdali to zvládne, ale i díky podpoře úžasné třídní učitelky měl ze zkoušky dobrý pocit.++ Součástí Hello budeme v září už 7. rok a jako pedagog oceňuji vzdělávací systém, úžasné pedagogy, ale samozřejmě i lidi, kteří se na chodu Hello podílejí. Za uplynulé roky Vám patří dík a s přáním úspěchů se těšíme na nové měsíce.

Petra Z.:
Zkoušku vykonávala dcera na ZŠ Bulharská, Ostrava, kde probíhala důkladná příprava min. 2 měsíce před zkouškou. Vše probíhá naprosto bez problémů, děti jsou velmi dobře vedeny p. učitelkou a ze samotné zkoušky měly velmi dobrý pocit. Za nás jen chválíme.

Karla T.:
Jak organizaci, tak administrativní zázemí zkoušek hodnotím kladně. O průběhu zkoušek jsme byli včas a detailně informováni a zkoušky samotné probíhaly v avizovaných intencích bez komplikací a v uvedeném časovém rozpětí. Děkuji za jejich zorganizování.

Jan T.:
S průběhem zkoušky jsem byl spokojený.Vše probíhalo v pořádku.

Adéla B.:
Ráda bych Vám poděkovala za velmi milý přístup před i během zkoušky. Dětem bylo poskytnuto vše, co potřebovaly. Rodiče byli informováni s dostatečným předstihem o průběhu zkoušky a následně i s výsledky. Těším se na další setkání u dalších zkoušek.

Petra S.:
Moje zpětná vazba je velice kladná, vyšli jste mi vstříc a organizačně jste to měli dobře provedené..

Tereza H.:
Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za velkou vstřícnost a z mého pohledu musím říct, že vše, co se týká provedení testů a komunikace s vaší agenturou probíhalo na jedničku. Určitě vaši agenturu budu doporučovat všem případným zájemcům o kurzy či složení mezinárodních zkoušek.

Zuzana F.:
Chtěla bych říci, že zaměstnanci centra Hello, kteří nás měli během zkoušky na starost byli všichni velmi milí a příjemní. Chtěla bych moc poděkovat paní Javorkové a jejím kolegyním, které se o nás v den zkoušky staraly a navozovaly příjemnou atmosféru.

Iveta D.:
Byla jsem 100% spokojená s celým průběhem zkoušek. Oceňuji profesionální a citlivý přístup. Dcera se u zkoušek cítila velmi dobře. Velmi moc děkuji.

K. G.:
Syn byl velice spokojen s milým a přátelským přístupem zkoušejících i organizátorů, kteří dětem pomohli zbavit se nervozity a pomohli jim užít si zkoušení bez stresu.

B. P.:
Dceři se dostalo veškeré podpory, kterou jsme očekávali a ještě i něco navíc. Byla před zkouškou nervozní, nebyla si jistá, ale díky podpoře zaměstnanců jazykové školy z ní stres opadl a certifikát nakonec složila s překvapivě vysokou úspěšností. Děkujeme.

J. D.:
Bez chybičky!


Zpět na všechny reference

Akce

JEDINEČNÁ NABÍDKA!

Pro všechny, kteří to myslí s jazyky vážně, jsme připravili jedinečnou akci. Objednejte si do 30. 6. kurz na celý rok s exkluzivní slevou 20% na kurzy pro dospělé a 25 % na kurzy pro děti, zaplaťte do 30.8. a ušetřete až 2500Kč. Akce platí pouze na skupinové kurzy.

INDIVIDUÁLY SE V LÉTĚ VYPLATÍ (AKCE 10 + 2 ZDARMA)

V období od 15. 6. do 15. 9. si při koupi balíčku individuální výuky odnesete jako bonus dvě hodiny zdarma.

CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA A OBJEVNÁ VYCHÁZKA OBJEV OSTRAVU!!!

V červnu se v Hello budou dít věci. Přijďte s námi objevit krásy Thajska v rámci cestovatelské přednášky nebo Objevit Ostravu jinak. Registrace ZDE.

LÉTO S HELLO

Ani o prázdninách nemusíte na jazyky rezignovat. Připravili jsme pro vás krátké týdenní, ale o to intenzivnější varianty nejžádanějších jazyků a úrovní. ZDE.

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.

POMATURITNÍ STUDIUM

Přemýšlíte, co budete dělat po maturitě? Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu za brzké přihlášení! Více informací

PRO PEDAGOGY

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz


Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook