Reference na pomaturitní studium

Na této stránce Vám přinášíme vzkazy našich studentů z pomaturitního studia pro ty, co se ještě rozhodují:

Hana Buráňová.:
Ať přemýšlím, jak přemýšlím, myslím, že to, že jsem se přihlásila k vám do jazykové školy, bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Poznala jsem mnoho báječných lidí a dobu, kdy jsem neměla práci, jsem strávila v plodné a smysluplné činnosti. Chci moc poděkovat svým spolužákům, kteří byli sice o generaci mladší, ale přijali mne mezi sebe jakoby nic. Vážím si toho, a doufám, že to, co jsem se od nich naučila, dobře zúročím. Přeji všem osobní štěstí a úspěch, ať s angličtinou či bez. Věřím, že naděje, jež do života mají, se vyplní. Moc děkuji Saše Víchové, že je tak milá a dobrá učitelka, která dovede svůj optimismus a dobrou vůli přenést na studenty Děkuji i Pavle Novákové, která se nás snažila naučit, co mohla, a za její milý a osobní přístup, což není opravdu u všech učitelů běžné. Lence Koudelkové děkuji za bezprostřední nadšení učit, které se promítalo do hodin a díky ní vypadala angličtina jako něco, co se naučíte za pátek odpoledne. Škoda, že s námi Petra Sochová nevydržela až do konce, určitě by nám pomohly i její zkušenosti. A nakonec to, co dělá Hello v Brně milou a přívětivou školou, je paní Volfová. Jejího přístupu a milého jednání si po dvaceti letech práce s lidmi a mezi lidmi opravdu cením. Přeji hodně dobrých a úspěšných studentů do dalších let.

Monika Foltýnová.:
Monika Foltýnová.jpg Když jsem zjistila, že jsem se nedostala na vysokou školu, uvažovala jsem, kterým směrem se dát dále. Nechtěla jsem ten rok promarnit či ztratit statut studenta a zároveň mě lákala možnost pomaturitních programů, kde bych si mohla procvičit angličtinu, kterou jsem měla vždycky ráda. Dle referencí mé známé jsem se tedy následně rozhodla pro jednoleté pomaturitní studium jazykové školy Hello. Troufám si říct, že to bylo také o štěstí, nicméně, skupina studentů a učitelů, se kterými jsem měla celý rok možnost spolupracovat mi zlepšila nejen úroveň angličtiny, ale v podstatě také můj životní směr. Díky intenzivní výuce a ochotě lektorů pomoct při přípravě na certifikát, se mi během jednoho roku podařilo zvýšit mou jazykovou úroveň o téměř celý jeden stupeň a získat tak velmi prestižní mezinárodní certifikát CAE. Tato zkušenost se mi hodila nejen pro mé další studium na VŠ, ale také v další spolupráci s Hello, které teď pomáhám s Cambridgeskými certifikáty jako invigilator a vyučuji také kurzy angličtiny. Pomaturitní studium bych určitě doporučila všem, kteří chtějí spojit příjemný kolektiv s kvalitní výukou.

Aleš Bednárek.:
Aleš Bednárek.jpg Do Hello jsem poprvé zavítal po neúspěšném pokusu dostat se na vysokou školu. Říkal jsem si, že se mi tak aspoň naskytne příležitost zdokonalit si angličtinu a udělat si certifikát, který mi snad v budoucnu pomůže, až se budu ucházet o pracovní místo. Lektoři se do nás pustili s takovým elánem, že nakonec každý, kdo o certifikát usiloval, jej také získal. A toto osvědčení se mi hodilo dřív, než jsem sám předpokládal. Nedlouho po získání certifikátu mi totiž byla nabídnuta spolupráce přímo s Hello a nyní už třetím rokem vedu své vlastní kurzy angličtiny.

Štěpán Taufer.:
Stepan Taufer.png Žijeme v kosmopolitním světě kde angličtina se stává jeho nezbytnou součástí. Kdo si toto neuvědomí včas, může mít později problémy s komunikací i nalezením lepší práce. Já jsem měl rád angličtinu už od svého útlého věku a chtěl jsem si dál a dál postupně prohlubovat její znalosti. Po maturitě jsem se chtěl věnovat angličtině intenzivně a naplno a toto mi Jazyková škola Hello přesně umožnila. Dozvěděl jsem se také o možnosti složit mezinárodně uznávanou zkoušku z anglického jazyka FCE a poté jsem již neváhal a přihlásil se na roční pomaturitní studium angličtiny i s možností skládat zkoušku FCE na konci studia. Jazyková škola Hello mi dala perfektní zázemí pro můj osobní rozvoj ve světě angličtiny a zkoušku FCE jsem po roce studia úspěšně složil. Nyní studuji angličtinu dále na Slezské univerzitě v Opavě a navíc stále spolupracuji s Jazykovou školou Hello a to tak, že učím děts ké přípravné kurzy na Cambridské zkoušky YLE. Jazykovou školu Hello bych doporučil všem maturantům a lidem, kteří si chtěji intenzivně zdokonalovat svoji angličtinu a zároveň trávit čas se super lektory v příjemně situovaných učebnách.

Barbora Š.:
Na pomaturitním studiu u jazykové školy Hello se mi nejvíce líbí to, že je zde dobrý kolektiv a dobrá výuka.

Žaneta M.:
Od absolvování střední školy cítím, že jsem se ve znalostech němčiny hodně zlepšila. Dokážu mluvit o čemkoli; sice se sem tam objeví nějaká malá gramatická chybička, ale i tak to stojí za to!

Petr G.:
Přístup lektorů je velmi osobní a přátelský.

Tomáš R.:
Přístup lektorů je v některých směrech inovativní, v jiných stále moc v tzv. školském stylu a la střední škola.

Tereza P.:
Zlepšení po šesti měsících tam je, ale ne nějak extra velké. Ale cítím, že tam je a dokážu lépe komunikovat.

Michaela Č.:
Na pomaturitním studiu u jazykové školy Hello se mi nejvíce líbí učení formou her, které je zábavné a zároveň dokáže naučit. Ve vyučovacích hodinách stále komunikujeme, a tím se zdokonalujeme.

Klára P.:
Největší výhodu mezinárodního certifikátu vidím v tom, že ho mohu uplatnit v mezinárodních kruzích. Ale nejde o certifikát, ale o znalosti, které bych v pomaturitním studiu měla načerpat.

Veronika A.:
Kolektiv ve skupině je perfektní, všichni si rozumíme.

Aneta R.:
Na pomaturitním studiu podnikáme různé hry, které se týkají angličtiny, čteme, posloucháme anglické texty...

Tomáš T.:
Angličtina je světový jazyk, bez kterého se neuplatním v zaměstnání.

Eva K.:
Během pomaturitního studia mám více času na sebe a své přátele.

Jan R.:
Jazykovou školu Hello jsem si zvolil právě pro dobrou cenu, pro sympatický pedagogický sbor.

Terezie D.:
V rámci tohoto studia mi bylo umožněno se perfektně připravit na mezinárodní zkoušky.

Hana D.:
Poznáte nové lidi, nové zážitky. Stojí to za to zkusit.

Ivana H.:
Nemám oblíbenou část, jelikož celá výuka je zábavná a stále získávám nové informace.

Lenka L.:
Nejlepší část výuky jsou hodiny s rodilým mluvčím.

Ivana M.:
Co bychom vzkázali těm, co se ještě nerozhodli? Jazyky jsou hodně důležité.

Soňa R.:
Hlavu vzhůru a hurá do toho.

Zuzana Š.:
Je to taková docela dobrá pohoda. Super, konečně jsem si ujasnila některé gramatické základy, které mi celou tu dobu nikdo nebyl schopen ujasnit.

Martin H.:
Hello jsem si zvolil, protože jsem slyšel dobré reference!

Jiří P.:
Just do it. Now!

Jana Š.:
Do pomaturitka jsem se přihlásila, protože jsem se nedostala na VŠ. Ve škole bylo fajn, angličtinu jsem si zlepšila a na konci roku udělala certifikát.

Tomáš V.:
Ve škole se nás sešla dobrá skupina, takže nás to moc bavilo. S lektory angličtiny jsme se spřátelili a občas se vídáme i teď.

Lucie R.:
Studium pro mě bylo přínosné a lektoři skvělí. Po ročním studiu pomaturitka v Hello jsem se vycestovala do Anglie, kde jsem své získané znalosti uplatnila a ještě více prohloubila.

Podívejte se také na fotografie z pomaturitního studia

Představujeme Vám pomaturitní studium v naší škole

Akce

SKVĚLÁ AKCE POKRAČUJE!

Čerpejte exkluzivní slevu 20% na kurzy pro dospělé nebo 25 % na kurzy pro děti. Přihlaste se a uhraďte jazykový kurz do 30. 8. Akce platí pouze na skupinové kurzy!

INDIVIDUÁLY SE V LÉTĚ VYPLATÍ (AKCE 10 + 2 ZDARMA)

V období od 15. 6. do 15. 9. si při koupi balíčku individuální výuky odnesete jako bonus dvě hodiny zdarma.

LÉTO S HELLO

Ani o prázdninách nemusíte na jazyky rezignovat. Připravili jsme pro vás krátké týdenní, ale o to intenzivnější varianty nejžádanějších jazyků a úrovní. ZDE.

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.

POMATURITNÍ STUDIUM

Přemýšlíte, co budete dělat po maturitě? Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu za brzké přihlášení! Více informací

PRO PEDAGOGY

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz


Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook