ESF_logo2.png

Komu jsou kurzy určeny

Pracovníci škol a školských zařízení - konkrétně se bude v projektu jednat o pedagogické a vedoucí pracovníky mateřských a základních škol. Bude se jednat o pedagogy napříč aprobacemi pro mateřskou nebo základní školu. Z hlediska místního zaměření cílové skupiny se bude jednat o pedagogické pracovníky působící v Moravskoslezském kraji s tím, že projekt se kromě pedagogů, kteří pracují přímo v Ostravě, bude zaměřovat i na okrajové části Moravskoslezského kraje.

Přínos pro cílovou skupinu

Základním přínosem projektu pro cílovou skupinu je zlepšení jejich kompetencí s ohledem na rozšíření spektra znalostí a dovedností pro výkon profese pedagoga a vedoucího pracovníka. Šance stát se moderním a odolným pedagogem a vedoucím, který bude vybaven moderními a především aktuálními znalostmi v oblasti odborné a v oblasti znalosti cizích jazyků.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Akce

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook