JIE (Čína)

Jie--ořez.jpg

V Česku jsou velmi otevřené děti, které se netají tím, že chtějí cestovat a poznávat. Teenageři ale nejsou svými rodiči a učiteli tlačeni k tomu, aby měli co nejlepší studijní výsledky. A myslím si, že mají i hodně volného času, který neumí racionálně využít. Třeba ke studiu jazyků. To v Číně díky politice jednoho dítěte není. Tam je naopak velký důraz kladen na filozofii „být co možná nejlepší, abych v obrovské konkurenci obstál“. A moje první zkušenosti z vašich škol? Co se týče jazykové výuky na ZŠ, žáci bohužel od českých učitelů nebyli zvyklí angličtinu slýchat intenzivně, takže po hodině ztráceli pozornost a byli unavení. Já jsem zvolila metodu trpělivosti. Když jim poprvé něco vyprávím, získají určitou představu. Při druhém opakování se už orientují a jsou schopni doplnit i nějaké detaily. Když si daný příběh říkáme potřetí, děti už říkají jeho děj a je patrné, že přišly na význam jednotlivých slovíček. A co více, v angličtině začínají i přemýšlet. Za dva měsíce se mi podařilo, že žáci v různých třídách začali nejenom více rozumět, ale byli i podstatně aktivnější. A taky si myslím, že moje přítomnost byla ku prospěchu i jejich učitelům. Vzájemně jsme se doplňovali, hledali ty nejatraktivnější formy výuky a komunikovali o všem možném.

Akce

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu a rezervujte si místo na příští školní rok! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, Letní školy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Kooordinátora/ku jazykových kurzůVedoucí/ho pobočky v Brně. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook