Mgr. Petra Trunkátová

zástupkyně ředitele ZŠ Aleše Hrdličky, Ostrava-Poruba

475.jpg

První naše reakce na tento projekt byly smíšené, protože jsme v minulosti neměli se zahraničními vyučujícími dobrou zkušenost. Ale hned po první hodině s Emmanuelem (Keňa)a Jie (Čína) jsme všichni byli nadšeni. Děti, pedagogové i vedení školy. Oba rodilé mluvčí jsme ihned začali brát jako parťáky, kteří si nás všechny získali svoji spontánností a kamarádským přístupem. A navíc, jejich působení na naši ZŠ má i multikulturní dosah. Jinak uvažují, jinak se chovají a jinak vnímají život. Potvrdilo se nám, že i to má ohromný vliv na chování našich žáků. Bylo by skvělé, kdyby tento projekt mohl pokračovat i do budoucna a rodilí mluvčí u nás mohli působit i v dalších letech. A to nejenom přímo ve výuce, ale i v rámci mimoškolních aktivit. Z našich prostředků si totiž nic takového nemůžeme dovolit.

Akce

SKVĚLÁ AKCE POKRAČUJE!

Čerpejte exkluzivní slevu 20% na kurzy pro dospělé nebo 25 % na kurzy pro děti. Přihlaste se a uhraďte jazykový kurz do 30. 8. Akce platí pouze na skupinové kurzy!

INDIVIDUÁLY SE V LÉTĚ VYPLATÍ (AKCE 10 + 2 ZDARMA)

V období od 15. 6. do 15. 9. si při koupi balíčku individuální výuky odnesete jako bonus dvě hodiny zdarma.

LÉTO S HELLO

Ani o prázdninách nemusíte na jazyky rezignovat. Připravili jsme pro vás krátké týdenní, ale o to intenzivnější varianty nejžádanějších jazyků a úrovní. ZDE.

LETNÍ TÁBORY A AKCE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Hledáte prázdninové aktivity pro své děti? Nabídku táborů, letních kurzů nebo doučování najdete ZDE.

POMATURITNÍ STUDIUM

Přemýšlíte, co budete dělat po maturitě? Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu za brzké přihlášení! Více informací

PRO PEDAGOGY

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz


Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook