Mgr. Petra Trunkátová

zástupkyně ředitele ZŠ Aleše Hrdličky, Ostrava-Poruba

475.jpg

První naše reakce na tento projekt byly smíšené, protože jsme v minulosti neměli se zahraničními vyučujícími dobrou zkušenost. Ale hned po první hodině s Emmanuelem (Keňa)a Jie (Čína) jsme všichni byli nadšeni. Děti, pedagogové i vedení školy. Oba rodilé mluvčí jsme ihned začali brát jako parťáky, kteří si nás všechny získali svoji spontánností a kamarádským přístupem. A navíc, jejich působení na naši ZŠ má i multikulturní dosah. Jinak uvažují, jinak se chovají a jinak vnímají život. Potvrdilo se nám, že i to má ohromný vliv na chování našich žáků. Bylo by skvělé, kdyby tento projekt mohl pokračovat i do budoucna a rodilí mluvčí u nás mohli působit i v dalších letech. A to nejenom přímo ve výuce, ale i v rámci mimoškolních aktivit. Z našich prostředků si totiž nic takového nemůžeme dovolit.

Akce

Zápisy na letní semestr!

Nový rozvrh kurzů je již připraven! Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje.

CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA O TURECKU

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o cestě po Turecku, která se uskuteční ve čtvrtek 24. 1. 2019 v 18 hodin v JŠ Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

POMATURITNÍ STUDIUM - STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA!

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Více informací.

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Native Speakers v Ostravě a v Opavě. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook