eu logo.jpg

Název a cíle

Název projektu:

S jazykem za úspěchem v odborném vzdělávání

Datum zahájení projektu:

1.7.2018

Datum ukončení projektu:

30.6.2020

Stručný obsah projektu:

V rámci projektu dojde k tvorbě a ověření vzdělávacích programů pro učitele cizích jazyků na středních odborných školách a učilištích. Cílem programů bude osvojení si efektivních metod výuky odborného cizího jazyka. Jako studijní a didaktické opory programů vzniknou digitální materiály pro výuku odborného cizího jazyka ve strojírenských a zdravotnických oborech a v oborech osobních služeb, na úrovni A1-B1 dle SERR pro jazyky.

Komu je projekt určen

Projekt je určen jako podpora učitelů cizího jazyka -proškolení učitelů pro výuku odborného cizího jazyka.

Přínos pro cílovou skupinu

V rámci aktivity dojde k vytvoření podmínek pro zahájení tvorby výukových sad k jednotlivým oborovým oblastem a zároveň k vytvoření podmínek pro přípravu výukových programů DVPP. Pro projekt byly zvoleny dvě oborové oblasti:

  • Strojírenství
  • Zdravotnictví a osobní služby

V rámci aktivity bude uplatňována kolegiální forma podpory mezi zapojenými jazykovými školami, pedagogy, didaktiky, lektory cizích jazyků a kurzů DVPP. Klíčová bude v této oblasti spolupráce mezi pedagogy cizích jazyků a učiteli odborných předmětů na jednotlivých zapojených školách. Dojde k vytvoření pracovních skupin složených z didaktiků, metodiků cizích jazyků, pedagogů cizích jazyků a učitelů odborných předmětů s cílem vytvoření pravidel tvorby výukových sad a vytvoření seznamu odborných témat, která budou dále v projektu zpracována.TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČR.

Akce

Začínáme!

Od 10. února začíná nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Kanadě, které se uskuteční v úterý 18. 2. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook