KONFERENCE PROJEKTU „ŠKOLKA NOVÉ GENERACE“ 24.6.2015 9.00 - 14.00 hod.

Pozvánka na konferenci jazykové školy Hello
Podrobný harmonogram konference Hello
Přihláška na konferenci k projektu „Školka nové generace“

Školka nové generace aneb Polytechnika do školek!!!

Přes dvě stovky pedagogických pracovníků moravskoslezského a jihomoravského kraje prošly za rok polytechnickým vzděláváním. Projekt realizovaný vzdělávací institucí Hello přinesl do školek nejen množství praktických rad, tipů a návodů, ale také krásné a hodnotné sady, které učitelé mohou využít při rozjezdu vlastních center polytechnických aktivit.
Původní záměr – nadchnout učitele mateřských škol pro polytechniku – byl také díky kvalitním lektorům a expertům naplněn beze zbytku. Schopnost využívat zahradu, stavebnice, dílnu, pracovat s pokusy a interaktivní tabulí byla doplněna Kurzem osobnostního rozvoje, kdy se učitelé měli možnost ponořit sami do sebe.
Tuzemské a zahraniční stáže zase nechaly nahlédnout pod pokličku školkám, které se polytechnikou zabývají a staly se dalším zdrojem inspirace. Litva, Velká Británie či Polsko – co země, to spousta zážitků. Tečkou za celým projektem se stala závěrečná konference, která byla mozaikou všech vzdělávacích aktivit, jejich lektorů a samotných účastníků.

Akce

Volná místa!

Začal nový semestr jazykových kurzů. Vyberte si ještě ten správný kurz!

Konference pro učitele 1. stupně ZŠ v Brně

V rámci konference nabídneme vhled do problematiky mezigeneračních vztahů, ale i řadu workshopů z oblasti robotiky, polytechniky, písařské gramotnosti, osobnostního rozvoje.
Kdy: 27. 3. 2020| 8:30 - 16:00 hodin
Přihláška

NOVÝ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO POKROČILÉ

English Breakfast - to je konverzace s rodilým mluvčím na aktuální témata. Rozšiřte si angličtinu z okruhů management, budiness, ekonomika a osobní rozvoj . Více informací a možnost přihlášení zde.

Cyklus cestopisných přednášek S Hello kolem světa!

Srdečně Vás zveme na interaktivní povídání o Austrálii, které se uskuteční v úterý 17. 3. 2020 v 18 hodin v Hello v Ostravě, Novinářská 7. Přednáška proběhne v angličtině, je vhodná pro všechny úrovně. Těšíme se na Vás! Více zde.

JAZYKY PRO DĚTI

Připravili jsme širokou nabídku kurzů pro děti! Vyberte si vhodný kurz u nás nebo ve školách. Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu. Více informací

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Koordinátora/ku jazykových kurzů v Brně. Více informací.

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook