Lidé

Zaregistrujte se a získejte 20 kreditů ihned!

Přechodem na nový web jsme spustili i nový kreditní systém. Za registraci získáte 20 kreditů, které můžete ihned při objednávce kurzu využít. Hodnota jednoho kreditu se rovná jedné koruně české. Za každý nákup kurzu od nás získáváte další kredity. V případě, že jste se k nám hlásili na zimní semestr 2008 je možné, že váš email již v databázi evidujeme. Pak si pro vstup do schránky vygenerujte nové heslo pod svým emailem. Více informací najdete zde nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme! Proč se přihlásit přes web?

Otestujte si své jazykové znalosti

Ověřte si, že se hlásíte do správné úrovně jazykové kurzu. Nepodceňujte zbytečně své jazykové znalosti a dosahujte pokroku při svém vzdělávání co nejefektivněji! Naše testy jsou interaktivní, okamžitě uvidíte výsledek a doporučenou úroveň. Otestovat si můžete obecné znalosti cizího jazyka, ale i vstupní znalosti k přípravě na mezinárodní certifikáty! Chci přejít k testům.

Jaké kurzy u nás můžete navštěvovat?

Nejčastějším typem kurzu jsou obecné skupinové kurzy, které v sobě zahrnují probírání gramatiky, písemný projev a kladou důraz na konverzaci. Tyto kurzy nabízíme v deseti základních úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Velice oblíbené jsou přípravné kurzy k mezinárodním certifikátům z anglického nebo německého jazyka, které dnes ocení téměř všichni zaměstnavatelé a studenti. Navštěvovat můžete také konverzaci s českým lektorem nebo rodilým mluvčím, obchodní kurzy nebo přípravu k maturitě a přijímacím zkouškám na vysokou.
V naší nabídce jsou i pomaturitní kurzy, kurzy pro děti všech věkových kategorií, kurzy pro firmy a organizace a individuální a intenzivní kurzy.

Akce

Vánoční otevírací doba
Od 22.12.2023 do 2.1.2024 je naše pobočka v Mariánských horách zavřená. Přejeme klidné prožití vánočních svátků!

DÁRKOVÝ POUKAZ POD STROMEČEK

Připravíme vám dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč,
2000 Kč4000 Kč.
Obdarujte sebe nebo své blízké jazykovým kurzem.
Více informací.Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy, letní školy či šablony MŠMT najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

PŘIHLÁŠKY NA PODZIMNÍ SEMESTR! ROZVRH JE JIŽ HOTOV!

Přihlaste se včas na jazykový kurz, vyberte si z naší široké nabídky!

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty

Telefon:
Ostrava: 777 143 556
Opava: 778 529 533
Email: info@hello.cz
Sociální sítě:
Facebook
Instagram
YouTube
Linkedin
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových školNaši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusBenefityJazykovkyAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2023 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook