Lidé

Zaregistrujte se a získejte 20 kreditů ihned!

Přechodem na nový web jsme spustili i nový kreditní systém. Za registraci získáte 20 kreditů, které můžete ihned při objednávce kurzu využít. Hodnota jednoho kreditu se rovná jedné koruně české. Za každý nákup kurzu od nás získáváte další kredity. V případě, že jste se k nám hlásili na zimní semestr 2008 je možné, že váš email již v databázi evidujeme. Pak si pro vstup do schránky vygenerujte nové heslo pod svým emailem. Více informací najdete zde nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme! Proč se přihlásit přes web?

Otestujte si své jazykové znalosti

Ověřte si, že se hlásíte do správné úrovně jazykové kurzu. Nepodceňujte zbytečně své jazykové znalosti a dosahujte pokroku při svém vzdělávání co nejefektivněji! Naše testy jsou interaktivní, okamžitě uvidíte výsledek a doporučenou úroveň. Otestovat si můžete obecné znalosti cizího jazyka, ale i vstupní znalosti k přípravě na mezinárodní certifikáty! Chci přejít k testům.

Jaké kurzy u nás můžete navštěvovat?

Nejčastějším typem kurzu jsou obecné skupinové kurzy, které v sobě zahrnují probírání gramatiky, písemný projev a kladou důraz na konverzaci. Tyto kurzy nabízíme v deseti základních úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Velice oblíbené jsou přípravné kurzy k mezinárodním certifikátům z anglického nebo německého jazyka, které dnes ocení téměř všichni zaměstnavatelé a studenti. Navštěvovat můžete také konverzaci s českým lektorem nebo rodilým mluvčím, obchodní kurzy nebo přípravu k maturitě a přijímacím zkouškám na vysokou.
V naší nabídce jsou i pomaturitní kurzy, kurzy pro děti všech věkových kategorií, kurzy pro firmy a organizace a individuální a intenzivní kurzy.

Akce

Začínáme nový semestr!

Začínáme již od 18. 9.! Přihlaste se a zajistěte si včas místo v kurzu, který vám nejlépe vyhovuje.

Hledáte kurz pro děti?

Přiravili jsme pro vás nejširší nabídku! Vyberte si

Pomaturitní studium

Udržte si statut studenta, naučte se jazyk a složte si mezinárodní zkoušku! Využijte výhodnou cenu! Stále máme volná místa! Více informací.

Pro pedagogy

Programy DVPP, pobytové kurzy a konference najdete na webu dvpp.hello.cz

Novinky

Nabídka práce

Aktuálně hledáme na posílení našeho týmu Recepční v Ostravě. Více informací

ikona_video.png


VĚRNOST SE VYPLÁCÍ - KREDITNÍ SYSTÉM A SLEVY POUZE PRO VÁS

Víte, že při zakoupení jazykového kurzu se Vám automaticky načítají kredity, které následně můžete uplatnit jako slevu při nákupu dalšího kurzu? Že si můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč3000 Kč a tento někomu darovat? Prostudujte prosím pozorně náš kreditní systém a další slevy a neváhejte tyto včas uplatnit.

...více novinek

Kontakt

Nejste si jisti výběrem kurzu? Máte pochybnosti? Dotazy? Nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 

nebo

Kontakty

Ostrava: 599 505 808, 777 143 556
Ostrava Poruba: 778526359
Ostrava - Poruba - HP Globus: 731 655 899
Opava: 778 529 533
Brno: 774 243 556
prodej@hello.cz
Fb1.pngHello na Facebooku
Naši partneřiCambridge ExaminationsGoethe InstitutTestDaFAsociace jazykových škol Naši zákazníci mohou platit za kurzy FlexiPassyBenefityISIC karty pro studentyBenefit plusAIVDBenefityAlumniEdenredBene+

Copyright 1996-2017 - Jazyková škola Hello | mapa stránek

facebook